Kolik hodin (od-do) tráví vaše dítko ve školce?

jakoubka
30. zář 2012

Mám nastoupit do nové práce ,která bude mít pracovní dobu od 7-15:30 a už ted jsem z toho na mrtvici,že malýho budu dávat do školky už na 6:15 ..je mi ho líto a vyzvedávat okolo čtvrté...tedy když bude mít babička volno,tak půjde sem tam až na 8 hodin .
Ted jsme totiž zvyklý chodit až na 8 hodin .

eficenka
30. zář 2012

koukám, že je Kubíkovi už 5 let, takže to určitě zvládne... moje neteř je ve školce od 7 do 15 h... je tam tak od 3let a zvldádá to v pohodě.....

veruska007
30. zář 2012

Co nadelas. Musis, maly si zvykne. My jako decka byli prece taky ve skolkach dlouho, ne 😉. Ja teda byla vyjimka, brala si me v poledne babicka - a byla jsem kvuli tomu pekny outsider 😉. Tak to neres.

mamkamarketa
30. zář 2012

@jakoubka neboj, pokud ma ve skolce kamarady, tak to bude ok.
nas kluk chodi do skolky jen 3x tydne,ale muz ho vozi pred 8 a ja ho vyzvedavam kolem 1730. ale on je tam rad. pokud prijdu driv, donuti me cekat. pac toho jeste musi hodne dodelat 😅
drzim palce at si maly zvykne

martaska78
30. zář 2012

Malá chodí na 8 hodinu a od prvního dne tam chce spinkat , tak si pro ni chodíme kolem 15,30. Jen je problém v tom že ze školky chodíme s brekem, že tam chce ještě být 😀 . No uvidíme jak dlouho ji to vydrží

hasky24
30. zář 2012

8.30 - 15.30 😉 😉

gilotek
30. zář 2012

6.30 - 15

jmisa
2. říj 2012

7,15 - cca 16 někdy o půl hodiny dřív a výjimečně jde po O.

garfie
2. říj 2012

6:30 startuje (vstává v šest), vyzvedávám ji cca kolem čtvrté +/-. Vůbec si nestěžuje, do školky chodí ráda.

beponka
2. říj 2012

6:30 - 15. a zakládá si aby tam bla první a měla pani učitelku chvíli jen pro sebe 😉

gilotek
2. říj 2012

@beponka jako u nás 😀

vera_vila
2. říj 2012

Já jsem syna do školky odváděla na šestou a vyzvedávala ho v 16 hod., protože jsem měla přes půl hodiny cestu do práce a prac. dobu 8 hod.+1/2 hod. na oběd a byla jsem na něj sama, tak mi nic jiného nezbylo... (a to už od 3 let)... Syna už máš velkého, tak si myslím, že by to měl zvládnout... už to tam zná a ty 2-3 hodiny navíc snad už nějak zvládne...

jakoubka
autor
2. říj 2012

@vera_vila
@gilotek
@beponka
@garfie
@jmisa
@gilotek
@hasky24
@martaska78
@mamkamarketa
@mamkamarketa
@veruska007
@eficenka

moc děkuji 🙂

Věřím,že malej bude v pohodě ...jen já jsem takový stresař 🙂)))

anatanka
17. říj 2012

@jakoubka Ja bych taky stresovala...Hlavne s tim vstavanim rano a vlastne se vsim. Miri je dodneska ve skolce jen 4 hodiny (8:30-12:30), ackoliv to obcas da pekne zabrat, aby to tak klaplo. Zitra to napr. neklaplo a v peti letech pujde poprve po spa a i takovou malickost resim uz tyden... 😝

Vzhledem k tomu, ze uz jsi v nove praci, tak jste najeli na novy rezim a vypada to jak? Vse OK?

jakoubka
autor
17. říj 2012

@anatanka -AHOJ 🙂 Uf,tak to vypadá,že jsme si zvykli oba 🙂 Kubík nestává brzy každý den ..minimálně třikrát do týdne jde s babičkou až na osmou...a já v ty dny už na šest ,ale pak končím už 14:30 a ve tři jsem ve školce 🙂
Akorát příští týden bude více hektičtější ....to půjde ba brzy 3x ..a domů až po čtvrté :( ale to zvládnem

kikimaruska
17. říj 2012

@jakoubka Malýho když jsem v jeho třech letech nastupovala, tak sem dávala hned na 6 ráno (jakmile otevřeli) a odpoledne si pro něj na 16 hod.jela babička z práce, protože já se vracela až kolem 21 hod. 😒 , a nic se dělat nedalo. Naopak když sem měla volno, tak malej do školky nešel, aby si mě vůbec užil, když už jsem nebyla tak hodně doma...a zvládl to taky 😉

ria80
17. říj 2012

Lidi, jak to děláte. Já jsem zkoušela dát Michalku už loni. Kromě toho, že se jí tam nelíbilo, tam byla tak do pěti dnů v měsíci, zbytek nemocná doma. Takže jsme ji stáhli, stejně jsem musela být doma s ní s nemocnou, tak ať jsem radši doma se zdravou. Zkoušíme to teď znovu a vypadá to, že se to bude opakovat. Hlídání nemáme. Přežíváme pod hranicí chudoby, ale nevím, jak to udělat.

margeta
17. říj 2012

@jakoubka U nás je nejhorší vstávání po 6. ranní a večer kalup, aby šel brzo spát. Jinak že je kolikrát ve školce do 17 a přijde v 18 domu zvládá dobře.

kim
2. led 2013

7 - 16
když jde ráno k babi na snídani nebo u ní spí, tak ho vodí na 8:30 - 16

kristi
2. led 2013

8:30 - 16:30, někdy az do 17h, ma krouzky

evvina
2. led 2013

Malá chodí od 6hod do 15.30.

renkol
3. led 2013

Náš malý tam chce být jak sám říká od otvíračky do zavíračky. 😀 😀 😀 Ale vodím je i s dcerou na 7:30 a kolem 15-16 jak mi to vychází je vyzvedávám.

anta
17. led 2013

My tam býváme od 7,45 hodin do 15,45 hodin, takže taky pálka, nikdy po obědě jsme ho domů nevzali, nechtěli jsme, aby měl na výběr, já vím, zní to krutě, ale znáte děti, jak jim dáte na výběr, pak je to peklo 😀 😀 😀

konidana
18. led 2013

Já si připadám že vodím 1 a vyzvedávám poslední, ale bohužel to jinak nejde. Dvě děti vodím do školky na 6:15 a vyzvedávám v 16:30. Většinou odcházíme až se zavíračkou v 17h. 17:30 jsme doma, večeře, večernícek a hned spát, aby jsme zas v 5(já) až v 5:30(děti) vstávali . šílený maraton. Naštěstí mne ve středu většinou vystřídá manžel, 5 dnů v týdnu bych to nedala.

sylvar
18. led 2013

Sofuš chodí od 7,15-převážně denně do 16,30, jinak to nejde.vstává v 6,30

katchula
18. led 2013

Vodíme na 8h a vyzvedáváme v 16,30. Z práce přiletím do školky s jazykem na vestě, abych náhodou nepřišla po půl pátý a syn tam nebyl poslední 😝

@anta My vzali párkrát po o. a peklo to opravdu je, protože to fakt často vyžaduje a zkouší to na nás.