Kolik platíte za školku?

gabrielamikes
16. zář 2008

Zajímalo by mě kolik platíte za školku nám už to dohromady děla skoro 1200kč

etinka
17. zář 2008

Platíme 240,-Kč měsíčně školkovné a stravné za celý den je 31,-Kč. Ale jsme vesnická školka 🙂

petik77
17. zář 2008

Tak mi platíme školné 200kč Oběd polodeních dětí vychází kolem 450 kč podle dnů v měsíci.A jednou za rok na třídní fond 400 kč

paolin
17. zář 2008

tak my 26,-/den za jidlo a 400,- skolne. pak 1000,- kulturni fond 🙂

georgine
17. zář 2008

ahoj my platime skolné 30Kč a obedy 25Kč za den.takze nás to vychází obecne 850Kč 😝 zatim sem do tridnich fondu neprispivala nikdo nic nerekl. 🙂

niki2
17. zář 2008

Tak my platime skolkovne 580, loni to bylo o stovku min, stravne je 29 na den a rocne jeste 1000 na fond.

gabrielamikes
autor
17. zář 2008

Ahoj díky za příspěvky mi jsme také vesnická školka...Niki2 odkud jsi jestli se můžu zeptat vychází nám to nějak stejně jen jídlo máme dražší a dáváme tzv.do sešítku peníze to je podle toho kolik mají děti akcí.A co jídlo?jste spokojené u ns je to jako za komoušu mlíko se škraloupem atd.

niki2
17. zář 2008

Gabrielamikes, jsem z Prahy, ale Ruzyne, to uz je taky skoro vesnice 😀
Mleko maji studene, jinak strava co jsem parkrat videla docela dobra a podle jidelnicku taky.
Spis, ze je hodne deti ve tride, predstavovala bych si individualnejsi pristup. Tento rok tam je nova reditelka, tak jsem zvedava, zda se to nejak vylepsi...
Maji tam i krouzky, plavani, anglictinu, fletnu a jogu. Nas malej bude chodit na plavani.

niki2
17. zář 2008

Ted jsem to spocetla a pokud chteji platit 22 dni v mesici stravne + k tomu skolne, tak je to presne 1218 😒

gabrielamikes
autor
19. zář 2008

Mě se to zdá celkem dost to co platíme...Kroužky žádné nemáme (bohužel).Občas dětem pozvou klauna jednou za rod divadlo nějaká navštěva knihovny a to je asi tak všechno. 😢 A jak to máte s provozem o prázdninach u nás bylo otvřeno tento rok poprvé a to jsme museli dát dohromady petici...

jovi
19. zář 2008

Tak mi platíme za školky 80 kč, protože chodíme jen na 4 hodiny + obědy. Příjde mi to docela málo na to, že jsme malé městečko. 🙂

mikca
19. zář 2008

jé to jsou super sumy..tak u nás to je 600 stravné a 365 školkovné plus 300 rodičovský fond..navíc si perem ložní prádlo a ručníky...navíc ještě má každej jeden kroužek za 400 na rok..no ale hlavně že jsou prdolové spokojení 🙂

jandaj
19. zář 2008

ahoj tak mi neplatíme žádné školkovné, pouze za stravování a to dělá za celý měsíc s obědem a dvěma svačinami 600, přispěli jsme 50 Kč na papírový kapesníčky a zubní pastu a teď budeme dávat 250 Kč na vánoční dárky, myslím, že je to u nás super, ale jsme na vesnici

lucky.lady
19. zář 2008

Nazdárek 🙂
My platíme 12.500,-- www.landie.cz s jídlem i s výlety 🙂 O zábavu mají postaráno 😀

dvojka
20. zář 2008

Ahojky
Malá chodí do školky na 4 hodiny a měsíčně platíme 670 kč! Z toho je 270 školkovné 🙂

jirule33
20. zář 2008

Ahojky,

my teď školné neplatíme, protože syn je předškolák a obědy+svačinky vyjdou asi na 650Kč měsíčně.POkud mají nějakou akci, divadlo, kino nebo někam jedou vybírají se peníze, většinou 30Kč/ akce, přijde mi to lepší než vybírat něco měcíčně nebo ročně, co když je dítko nemocné a nezúčastní se? Na hračky ještě nikdy nevybírali, podle mě je dotuje město 😕 protože vánoční dárky-nové hračky do tříd jim ježíšek vždycky přinese 🙂

winifred
20. zář 2008

Ahojky já momentálně taky neplatím žádné školné nebo dcerka je předškolák a za stravu dáváme taky 650 korun plus tanečky jednou za tři měsíce za 490kč a to ještě nepočítám divadélko a jiné akce , které ve školce mají.Jo a ještě platíme 300kč( kdysi to bylo srpš),ale teď nevím jak se tomu říká.A z toho se jim platí mikulášské baličky a vánoční dáreček od školky.I když kolikrát nosíme dárečky z domu.

gabrielamikes
autor
21. zář 2008

U nás platí i předškoláci kdysi to byvalo zadarmo ale ted se platí nevíte jak je to dané dle zákona???

ambret
21. zář 2008

Já patím za obě ve škoce kolem 1300Kč podle toho jak pravidelně chodí. Za Týnku platíme jen stravné, je předškolák, takže paušální školkovné odpadlo 🙂

sybimbo
23. zář 2008

Ahojky,malej je celodenní docházka a platíme 770kč školkovné a oběd se svačinkama.

katyx
23. zář 2008

my platíme za jednoho 500 + jídlo 25,- půl den, jen my to máme krát 2 😀

tomickoval
24. zář 2008

Ahoj my platíme. Kolem 900kč 😉

maleva
24. zář 2008

Ahoj! My platíme školné 250,- za měsíc plus k tomu 25,- za jídlo za každý den (2 svačinky a oběd). Jsme vesnická školka. 😉

peige
27. zář 2008

Tak mi platili 100 kaček měsíčně a 22,- za jídlo na den, teď jsme přeškoláci, takže jen za stravu 😉 a chodíme do vesnické školky 🙂

aponchie
30. zář 2008

500 za skolku 20 za jidlo na den a sme dopoledni 😅

musko
30. zář 2008

My platíme 150 mes. + strava 27 KČ na deň - ale sme tiež dedinská školka 😉

gabrielamikes
autor
1. říj 2008

Mi jsme také vesnická školka ale paní ředitelka si školné zvedá jak se jí to hodí...Proto jsem chtěla vědět jak to chodí jinde a jaké jsou ceny... Jak Vám fungují školičky o prázdniny???

krejcirice
9. říj 2008

Tak mi jsme město a paltíme 620 obedy na měsíc a školku neplatíme jsme předškoláci jinak ale se platila úplata školce měsíčně 500,-

haninacb
31. říj 2008

My platíme cca 600kč/měsíčně stravné a 320kč/měsíčně školné. 200kč dáváme ročně na kulturu (divadla, představení v mateřské školce a jiné kulturní akce).Myslím si, že to za tu spokojenost naší ratolesti stojí. 🙂

kaacka
7. lis 2008

Ahojky, my chodime taky v Praze a platime 600 Kc skolkovne (at tam je dite na cely den a nebo je domluvene jako "puldenak") a 660 Kc jidlo. Fond SRPS nas stoji 1000 Kc/rocne. Pak jeste ruzne krouzky...
Chtela jsem syna probojovat na anglictinu, ale brali pouze 12 deti z 96. Zajemcu bylo pomerne hodne, hlavne v dnesni dobe, kdy chteji umet AJ snad po kazdem cloveku. Pani reditelka ovsem nebyla ochotna dovolit aspon jednu hodinu tydne navic pro dalsich aspon 12 deti... Lektorka se ji zdala byt prilis draha, ale to by si meli zvazit rodice. Dle meho 1300 Kc za pololeti neni tak mnoho, kdyz to dat muzu a kdyz se dite neco nauci ......

gabrielamikes
autor
28. lis 2008

Nám nabídli kroužek angličtiny a plavaní...Samozrejmě jsem malého okamžitě přihlásila ale u nás je ten problém že má být dvanáct děti a ještě nám jich pár chybí aby se kroužek zahájil...takže opačný problém tak uvidíme za pět měsícu chtěji 2400kc