Kolik stojí návštěva logopeda?

petulka25
24. zář 2013

Ahojky maminky platí se za hodiny logopedie? jestli ano kolik přibližně platíte,děkuji 🙂

katchula
9. čer 2014

@hojda My jsme na tom stejně, platíme 30 Kč při každé návštěvě a chodíme cca 1x měsíčně. Myslela jsem, že je to tak všude (pokud to není soukromé zařízení) a jak vidím, tak ne... řešit to ale nebudu, jsem ráda, že nás vůbec vzala, ptž nové už teď například vůbec neberou a jsme tam spokojení.

hojda
9. čer 2014

@katchula Tak vidím, že je to celkem časté 😠

dukie
9. čer 2014

@nuonuon No ale pak, upřímně, nemá smysl tu o tom diskutovat. 😀 Pokud v zásadě nemáš na výběr. 😒

radka35
31. srp 2014

koukám,že mám štěstí.Ve školce kam holky chodí je logopedka jednou týdně a protože kvůli práci ji jako rodiče nestíháme-vyzvedne si holky a zase je pak do třídy vrátí a nic nás to nestojí.Pokud se nepletu-děti do 18let by nikde kromě pohotovosti platit neměly.

hojda
31. srp 2014

@radka35 Tohle měla kamarádky taky ,ale pokrok u dětí žádný, takže po roce si našla klinického logopeda a pak se teprve začalo něco dít.

radka35
31. srp 2014

starší 5,5letá je naprosto v pohodě a mladší 4letá co logopeda potřebuje,se hodně zlepšila.Tedˇuž jen dopilujeme Ř ,u mě spokojenost a holky se tam těší....když zkouším trénovat doma,většinou se mladší šprajcne a odmítá spolupracovat.