Lesní školka, jak jste spokojené?

ely14
10. kvě 2016

Zajímalo by mě Která máte dítě v lesní školce?Jak jste spokojené ? Je vhodné i pro předškoláky?
U státních máme problém se dostat.Jsme z vesnice a nevzaly nás ani minulý rok ani letos a další rok ho doma nechat nechci a ve městě to asi nemá smysl zkoušet...
Na jaře mu byli 4 ,snažíme se o druhé. Máme lesní školku 5 min od vesnice dost si jí chválí,cenově by se to dalo,podle fotek pořád něco venku tvoří ,pracují s Montessori ,školka je v zámeckým parku kde maj i klokana a papoušky a jezdí na koních..líbí se mi to a hlavně je syn venkovní typ ,trhá kytičky,pozoruje hmyz,sbírá klacíky staví z nich domečky apd. do lesa chodí rád máme ho za domem.
Napište mi Vaše zkušenosti díky 🙂

maii
10. kvě 2016

Ja mit lesni skolku za barakem tak nevaham ani minutu! Za zkoušku nic nedas, no a kdyby se neco pokazilo, tak do obyc soukrome skolky muze vždy...

dana3262
10. kvě 2016

@ely14 lesní školka je super. Jestli ji zaplatíte, tak ho tam rychle dej než ji zrušej 🙂

konidana
10. kvě 2016

Děti jsem tam neměla (příliš krátká provozní doba pro pracující matku, a moje děti si les stejně užívají nonstop od pátku do neděle každý víkend:D), ale chodila jsem okolo a myslím, že to je pro děti super. Ten kontakt s přírodou, přirozené podněty...

ely14
autor
10. kvě 2016

Tak cena je za 10vstupu 1400kc dopoledne .a odpoledne 10vstupu 2400kc plus obed 45kc a svacinu a piti si deti nosi svoje
Co říkáte na cenu?

konidana
10. kvě 2016

@ely14 cena se zdá být obvyklá. U nás mají ceny bez jídla od 1600 Kč/měsíc při docházce 1 den v týdnu , do 5200 Kč/měsíc při plné docházce (4x celý den a pátek jen dopoledne)