Levná súkromná škôlka v Prahe, viete o nejakej?

wized
27. zář 2013

Ahojte neviete náhodou o nejakej levnejší školke v Prahe kde by mali ešte volné miesto? (cca. do 8000kc)
Bydlíme na Hájich a do práce jezdím do centra .
Takže najlepšia by bola lokalita od Háji až po centrum ,ať to máme cestou.

(ospravedlňujem sa za tu čecho-slovenčinu) :D :D :D 😅

mamkamarketa
28. zář 2013

http://m.profamily.cz/
Tohle mate asi z ruky. Ale v centru asi nic nesezenes za tuhle cenu. Mam dite v dejvicich a ty ceny jsou fakt jinde

sabuse1
28. zář 2013

http://www.svobodnaskolicka.cz/skolkovne.html - nemám teda skoro žádné reference, kamarádka tam bude dávat holčičku, ale teprve bude nastupovat takže jaké to tam je opravdu nevím, ceny ale dobré, chvíli jsem o ní taky přemýšlela

uztotakbude
28. zář 2013

Holky, zeptám se. Vyplatí se vám vůbec to dítě dát do té soukromé školky? Když si představím, že bych za školku zaplatila takových 10 000 - 12 000,- Kč za měsíc, tak to je tady u nás běžný plat. Takže vlastně co vydělám dám pryč. V takovém případě bych asi radši seděla doma s děckem a věnovala se mu, užívala si ho. To nerýpu, jen mne to zajímá...

llluckaaa
28. zář 2013

@uztotakbude Řekla bych, že nejvíc záleží, jaké má matka zaměstnání. Pokud dělá např. pokladní v supermarketu, tak nemusí spěchat zpět a asi jí nic neuteče. Ale pokud má místo, o které stojí a vyhovuje jí, snaží se o něj nepřijít. Navíc v některých oborech je člověk po 5ti letech na rodičáku úplně mimo a je těžké se do něj vrátit 😒
Jinak moje kamarádky, které řešily placené hlídání, to dělaly proto, aby nepřišly o místo, na kterém před tím byly. Druhý důvod byl ten, že dítě už vyžadovalo společnost dětí, takže mu na jeden, dva dny v týdnu zaplatily soukromou školku.
Jestli je u vás běžný plat 10-12 tisíc, tak u vás asi toto zase nebude běžná cena školky. V praze jsou platy a ceny trochu výš.

brsh
28. zář 2013

Tohle je super školka a za dobrý peníze, ale máte to z ruky. Třeba pomůže link někomu jinému: http://www.skolka-bystrouska.cz/mesicni-skolne....

kubulapreschool
1. říj 2013

Naše školka stojí taky za to 🙂 Mrkněte na naše webovky, třeba do sekce "Právě teď". Máme různé, i levnější programy docházky. Hezký den.

wized
autor
3. říj 2013

@mamkamarketa Dakujem za typ ,zajtra ideme na prehliadku na Krč 😉

wized
autor
3. říj 2013

@uztotakbude Vyplati sa to pokial mas samozrejme plat vyssi ako tých 12 000kc , kedze mam lepsi plat +rodicovsky prispevok tak ano vyplati lebo len s toho pridavku na dieta by sme nevyzili .....
Samozrejeme by sa vyplatilo viac dať dieta do statnej skolky ,ale to je problem ked nema este ani 3 roky malý a aj keby mal je to zatažko v Prahe .

keenfan
29. říj 2013

@wized Ahoj, chcela by som sa opýtať či si dala dieťa do nejakej z tu spomínaných škôlok, a ako si spokojná, díky 🙂

kamila297
29. říj 2013

Výborná školička Ywonka, Rybalkova ul. (YWCA), bez jídla (s sebou, učitelky ohřejí) stojí cca 4000,- Kč/měs. Mají i kroužky (angličtina, tanec), naproti je park Grébovka. Berou děti od 2,5 let (bez plen).

anushka111
29. říj 2013

@llluckaaa Já jsem taky z Prahy, pracuji ve státní správě a jen díky tomu že mám slušné osobní ohodnocení beru 13000 kč, a většina ostatních mamin co znám to má taky tak, takže se přiznám, že i já si občas říkám, jestli se to vůbec vyplatí ...

wendy_
29. říj 2013

Tak, syn zacal chodit do statni skolky ve dvou letech a 9 mesicich a letos braly i deticky, kterym bude tri az v breznu. Ale je to skolka na Praze 13 mimo dosah mestske dopravy, takze bud pesky nebo autem. Ted maji statni skolky podle mne plno, ale zkusila bych se zeptat v pololeti. Treba nejakou objevite.

skolkavplzni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz