Mám nechat prcka v jeslích nebo dát do školky?

martin15
10. únor 2011

Holky prosím poraďte nebo napište svůj názor. Malý začal navštěvovat Jesle teď v únoru. Od září by mohl začít navštěvovat normální školku a já váhám. Mám ho nechat v těch jeslích do 4 let (jedná se o soukromé jesle) nebo ho mám dát od září do školky (státních). Nevím jak se rozhodnout. Malý si ne moc dobře zvyká. Ráno pláče ,ale pak se sklidní a je v pohodě. Jaký máte na tohle názor vy?? Moc děkuji za každý příspěvěk

evi3
11. únor 2011

Dcéra chodila do štátnych jaslí od 2 do 3 rokov. Potom sa mi podarilo zohnať školku(od novembra). V jasličkách bola spokojná, ale vačšina detí, čo tam poznala šla od septembra do školky, tým pádom chcela ísť aj ona do školky, v jasličkách bola najstaršia a začala kopírovať správanie tých prckov o 1-1,5 mladších. A aj vedúca mi potvrdila, že o chvíľu by sa tam začala nudiť. Teraz je v školke a je to úplne v pohode.
Prihlášku by som podala a do leta uvidíš ako bude.

martin15
autor
11. únor 2011

@evi3 Moc děkuji za příspěvek. No malý si každé ráno popláče, tak mám obavy, zda si za půl roku nezvykne a hned bych ho šoupla jinam. Mám strach, aby ho to pak nějak psychicky nepoznamenalo. Ve 4letech by tuhle situaci (přestup) mohl zvládnout lépe. Nevím sam jak se rozhodnout ☹