Maska na jarní karneval, máte nápad?

martasek
11. dub 2012

Maminky, příští týden máme ve školce na zahradě jarní karneval a děti by měly mít masky s jarní tématikou. Nemáte nějaký dobrý nápad? Určitě to nemusí být karnevalový kostým jako takový, třeba jen něco na hlavu atd. Děkuji za nápady🙂

delf14
12. dub 2012

Tak udělat kytku na hlavu třeba jako kopretinka v prostřed hlava aa okolo lístky

llluckaaa
12. dub 2012

Já jsem Matýskovi dala přes hlavu ručník s očima (z Tesca), zelené triko, tepláky a ponožky a šel za žábu 😀

pelenka
12. dub 2012

Taky mě napadla kytička - zelené tričko a tepláky, kolem krku "límec" okvětních lístků třeba z krepáku a je na světě🙂. Nebo ve žlutých hadříkách kuřátko, včelka žlutočerná a na hlavu tykadýlka, černé oblečky a na záda z kartonu červená křídla s puntíkama a zase nějaká tykadýlka na kebulku.... 😀

irenka
12. dub 2012

Záleží zda je to kluk nebo holčička.
CO jarní víla? 🙂

pejtho
12. dub 2012

Co třeba za včelku? Kostým je celkem jednoduchý, v ptákovinách koupíte za pár korun tykadýlka, pruhované tričko u vietnamců a když to budete chtít dotáhnout, tak křidýlka se dají udělat ze staré záclony a nebo také koupit v ptákovinách.

veruska007
12. dub 2012

Já měla fofr kostým loni - malýmu trčely vlasy, tak šel za Rákosníčka a vyhrál první cenu 😀 . Měl zelené punčocháče, zelené uplé triko s dlouhým rukávem a přes to zelené triko o pár velikostí větší, ale s krátkým rukávem (měl to jako takové šatičky, co nosil rákosníček). Ještě jsem mu na to našila nášivku Rákosníčka, aby se ostatní dovtípili. A do ruky dostal po mně konvičku, jestli si ji pamatujete, zelenou žabku královnu s korunkou. Vypadalo to super, navíc jsem koupila akorát to větší triko za dvacku a to ještě za pár let unosí 😉

petraqu
17. led 2021
Uživatel petraqu je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petraqu.

Kdyby někdo sháněl návod na parádní a hlavně skladný motýlí kostým pro dětičky (F)
https://www.tvorivamama.cz/motyli-kostym/