Mateřská školka, Praha 6, Řepy. Jakou vybrat?

jitulka
17. únor 2011

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti z nějakou mateřskou školkou v Řepých? Je jich tu spousty a nevím kterou si mám vybrat 😒 Nejblíž máme Laudovku, ale někdo říká jo někdo ne. Líbí se mi Socháňova, že jsou tam děti rozděleny podle roků. Koukala jsem i na Bendovu a ta také není špatná. Chtěla bych znát názory maminek, které do nějaké školky u nás už chodí, najde se tu někdo?

kubaka
17. únor 2011

My chodíme do Fialky a naprosto bezvadné - skvělé učitelky, domluva, přístup k dětem - nemůžu si stěžovat. zaáleží hlavně na učitelkách a tady tyto jsou naprosto fantastické - ohleduplné, poučené, vstřícné k dětem a nemají takové ty "učetelské" manýry. Chodíme do Motýlků.
Malého vozím přes celé sídliště, ale stojí to za to.

jitulka
autor
17. únor 2011

Fialka patří k Laudové, ne? A jsou tam děti rozděleny podle roků, nebo jsou všechny pohromadě? Děkuji moc za příspěvek 🙂

tereza1980
18. únor 2011

ahoj, naše dcera chodí do Laudové, do Duhy, tam jsou třídy smíšené, za začátku jsem z toho měla strach, ale bylo to zbytečné. Zvldála to skvěle, je tam spokojená, šťastná, má tam kamarády a i paní učitelky si oblíbila. Teď začala chodit na tanečky, měli karneval, na podzim tam byli lidi s koněma a povozili se, mají dost kroužků, a i strava je fajn, mají poměrně vyvážený jídelníček a dcera se naučila jíst některé věci, co dosud nejedla. Takže já na Laudovu nemám žádnou výtku, i když moje pocity první dny byly smíšené, ale obvykle to rodiče nesou hůř než děti.

jitulka
autor
18. únor 2011

Ahoj, děkuji moc za názor na Laudovku. Nejradši bych tam syna dala, protože to máme nejblíže. KOukala jsem na jejich stránky a ta Duha se mi moc líbí. Půjdem se tam podívat na Den otevřených dveří a uvidíme 🙂

hann83
16. dub 2012

@jitulka Ahoj, chodí nakonec tvůj malý do té Duhy? Hlásili jsme se letos do Laudovky a dceru vzali právě do Duhy (chtěla jsem původně do Fialky, ale u zápisu mi řekli, že si bohužel vybrat nemůžu, že oni ty děti nějak rozdělí sami). Podle webovek vypadá ta Duha dobře, dcerka se těší, tak snad to tam bude fajn...

jitulka
autor
17. dub 2012

My nakonec chodíme do Sluníčka a jsem taky moc spokojená. Učitelky jsou fajn a děti mají spoustu aktivit. Duha je taky dobrá, chodí tam známé syn a je moc spokojená. Jak jsem se Laudovky bála, tak jsem opravdu mile překvapena:o)

jitulka
autor
17. dub 2012

@hann83 My nakonec chodíme do Sluníčka a jsem taky moc spokojená. Učitelky jsou fajn a děti mají spoustu aktivit. Duha je taky dobrá, chodí tam známé syn a je moc spokojená. Jak jsem se Laudovky bála, tak jsem opravdu mile překvapena:o)

hanka.knizkova
17. kvě 2012

Ahoj..tak dceru nám nejdříve do MŠ Laudova nevzali a dneska mi volala paní řiditelka že se uvolnili nějaké místečka tak jestli ještě máme zájem,takže 3.9 nástup akorát sem se zapoměla zeptat do které školky dceru dají..Prej mi přijdou všechny papíry a pokyny poštou tak doufám že se dcerce ve školce bude líbit 😵

hanka.knizkova
6. čer 2012

@hann83 Dcera bude od září taky chodit do Duhy 🙂 Mě se líbí ten jejich adaptační týden..možná holky budou chodit i do stejné třídy 😉

jitulka
autor
19. čer 2012

@hanka.knizkova Ahoj, já jsem ze školkou maximálně spokojená. Chodíme teda do Sluníčka, ale V Duze má kamarádka syna a taky si nemůže stěžovat. S dětmi pořádají různé akce a syn je velmi spokojený. I pani učitelky jsou super:o))

laloona
18. srp 2012

maminky nevíte kolik se bude platit od září školkovné tady u nás ve školkách u dětí s odkladem? V Socháňce pořád nic nevědí (jako vždycky) 😒

podubka
28. led 2013

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli máte zkušenosti se školkou Mš Fialka?Syn má opožděný vývoj řeči a možná vývojovou dysfázii a taky máme problém se začleněním do kolektivu,hodně se ostýchá dětí.V nynější školce máme problém,že nechce mezi děti a potřebovali by jsme menší kolektiv Jde mi o to jak jsou ve třídách děti smíšený ,aby ho ve vývoji zase třeba nebrzdili autistické děti.

tuleniq
31. pro 2013

Ahoj všem, řeším přesně stejnou věc o rok později. Syna chci dát do školky příští školní rok ve třech letech a zápisy se blíží.
Jakou máte zkušenost s Bendovou, Socháňovou, případně jinou v Řepích? Bydlíme na Zličíně, je tady bohužel jen jediná školka, která je přeplněná, tak proto řeším Řepy (jsou nejblíž a máme v Řepích babičku). Doufám, že nás do Řep vezmou.

kuratkol
20. dub 2014

Jakou máte zkušenost s Bendovou, Socháňovou a Pastelkou v Řepích? Která z nich je nejlepší ?

kuratkol
20. dub 2014

@tuleniq Kterou jste vybrali ?

tuleniq
20. dub 2014

@kuratkol
Me SUBJEKTIVNE hodnoceni. Bendova a Laudova na me udelali nejlepsi dojem, pak Pastelka a nakonec Sochanova.
Nemam to nicim podlozene, je to opravdu pouze muj dojem.

kuratkol
20. dub 2014

@tuleniq Na mě nejvíc Bendova a pak Socháňova, Laudovu jsme nezkoušeli, ale Pastelka mě nezaujala. Proč je Socháňova až naposled ?

tuleniq
21. dub 2014

@kuratkol
Sochanova me zaujala nejmin. Rikam, ze je to subjektivne hodnoceni.
V Bendove a Pastelce jsem byla na den otevr.dveri. Laudovou a Sochan.jsem nestihla, takze jsem hodnotila pouze opravdu pocitove. Jak to tam na me pusobilo u podavani prihl.
Ono stejne zavisi na vicero faktorech. Predevsim musi sednout samotnymu diteti ucitelka, prostredi a taky kolektiv. Vsechny ucitelky nema sanci clovek ani na dnech otevr.dveri a uz vubec opravdu jake jsou. Porad jse pouze o dojmy a domnenky 🙂
Je to jako ze vsim, kazdymu vyhovuje neco jineho 🙂

dvorackak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pierrott
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
waldmannovav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz