Mateřská školka = stále nemocné dítě. Ja to řešit?

lucky.lady
12. kvě 2008

Dcera začala v září chodit do školky. Od té doby je tam vždy jen pět dní, potom je 3 týdny doma s rýmou a kašlem. Máte někdo podobnou zkušenost? Popř. nějaké řešení...?

lucky.lady
autor
10. čer 2008

Určitě radši normální...

svoma
10. čer 2008

A máš pro to nějaký konkrétní důvod?

svoma
10. čer 2008

Jestli vadí,že tě zpovídám,tak nemusíš odpovídat.

lucky.lady
autor
10. čer 2008

Pro co? Pro normální porod?

svoma
10. čer 2008

Jo ,jo.

lucky.lady
autor
10. čer 2008

Už jsem si zažila císaře a docela špatně se mi z toho dostávalo. Neviděla jsem miminko, laktace mi začala až nějaký 4.-5. den. A kdyby bylo i druhé císařem, nemůžeme mít třetí, které jsme tak nějak do budoucna plánovali...

svoma
10. čer 2008

Ono to s tím třetím není až tak pravda,oni ho nedoporučujou,ale v Sama doma byla nějaká dr. a mluvili tam o tom a říkala,že ho nedoporučujou,ale že rizika nejsou tak velká,jak všude vypisujou.

svoma
10. čer 2008

Jdu krmit,malá se konečně vzbudila,měla jíst už před hodinou.Vy stejně asi půjdete ležet,ne?Tak zatím ahoj.

lucky.lady
autor
10. čer 2008

Ahojky dneska jsme nešly spát. Musela jsem ještě na poštu, tak jsme oběhly i lékárnu.... hračkářství...
U toho třetího je riziko v tom, že se může stát, že bych už od ranného těhu musela ležet na rizikovém v nemocnici. A co potom s těma dvěma dětma, co už mám doma? Kdo by se o ně postaral? Ale tak si říkám, že bych ho měla zase třeba až tak za 3,5 - 4 roky a to třeba bude medicína zase dál, takže kdo ví, co bude...

svoma
10. čer 2008

Ahoj a navíc kdo říká,že nebudeš rodit normálně? 😉 Se může ještě otočit víckrát. 😉

lucky.lady
autor
10. čer 2008

Ahoj. No to právě není úplně jisté... Doktor říkal,že je možné, že mám v té jizvě nějaké srůsty, které tomu miminu prostě u hlavy vadí... Ale já to vážně moc neřeším... při nejhorším půjdu znovu na císaře. Jen doufám, že když už by to byl císař, tak jen na epidurální umrtvení, abych mohla miminko hned vidět. A taky bych se z toho potom líp vyhrabávala...

svoma
10. čer 2008

Já tomu teda moc nerozumím,akorát vím,že někdo je umrtvený jen od pasu a někdo je v narkóze,ale nevím proč.

svoma
11. čer 2008

Ahoj lucky,tak jaký byl den? Co malá? 🙂

lucky.lady
autor
12. čer 2008

Ahojky. Měli jsme problémy s internetem, tak jsem nemohla. S malou to nechci zakřiknout, ale řekla bych, že je zase na chvíli zdravá 😀.
No a ta narkóza... celková se většinou dělá v akutních případech. Když se mimču ztrácí ozvy, nebo tak... A částečná je u plánovaných sekcí. No a taky velký rozdíl je podle mně v tom, že ta celková narkoza je velká zátěž pro organismus, kdežto celková až tolik ne.

svoma
12. čer 2008

Ahoj,už jsem si říkala,jestli jsi vpořádku,my taky měli problémy s netem,včera skoro celý den,večer chvilku šel,pak už ne a dnes jde až od oběda.Od koho ho máte?

Jsem ráda,že už je malá vpořádku,snad jí to vydrží. 😉

lucky.lady
autor
12. čer 2008

vasesit.cz, mají tam teď nějaký chaos. Měnili snad zaměstnance a ty zavedli nová pravidla platby. Prostě si řekli, že se bude platit o měsíc dřív. Tím pádem všichni zákazníci to samozřejmě zaplacené neměli a oni jim to odpojili... Ale volala jsem tam, tak si posypali hlavu popelem a zase nám to zapojili... No vždyť píšu, chaos...

svoma
12. čer 2008

To teda mají,měli by se omluvit,když nedali vědět předem,že něco mění. 😉

lucky.lady
autor
12. čer 2008

No oni rozeslali nějaké upomínky. Manžílek to někam zahrabal, ale na to jsem přišla až po tom, co jsem jim volala. Ale platíme bankovním převodem, takže se o neplatičích nedá mluvit, tak si stejně neměli dovolit to odpojit... Slečna říkala, že tam toho teď mají strašně moc, takže myslím, že si touhle novinkou nadělali akorát potíže...

svoma
12. čer 2008

nechápu,jak to jen tak můžou změnit,vždyť takhle předem se stejně přece nemá platit,kdo ví,jestli na to vůbec mají právo.

lucky.lady
autor
12. čer 2008

Tak když je to paušálně, tak na to právo nejspíš mají. Když Bětka chodila do školky, tak jsme platili taky dopředu. Když se chodí na soukromou školu, tak se taky školné platí předem.

svoma
12. čer 2008

No nevím,asi jo,když to tak udělali,ale stejně je to divné.

lucky.lady
autor
12. čer 2008

No jo no 😉, tak hlavně, že to zase zapojili. Jen mi ještě nejde seznam.cz 😒

svoma
12. čer 2008

Nám už naštěstí jde vše.Jak je možné,že nejde?

lucky.lady
autor
12. čer 2008

To vůbec nechápu. Zatím jsem kápla jen na ten seznam... Počkám, až to manžel doplatí a když to nepůjde ani potom, tak tam cinknu. Hlavně, že jde koník 😀

svoma
13. čer 2008

Dobré ráno,jo,jo koník je hlavní. 😉

lucky.lady
autor
13. čer 2008

Ahojky. Nějak to nestíhám... Jak se vede?

svoma
13. čer 2008

Ahoj,to nevadí. Malá konečně spí,tak odpočívám,ale tak nějak mi to kazí malej,jsem z něj hotová,už aby šel spát.V jednom kuse mě tu rozčiluje a provokuje a ještě k tomu dělá rámus,se modlím,aby mi nevzbudil malou.

Co ty a malá?

lucky.lady
autor
13. čer 2008

Malou si odvezli dneska naši s sebou na chalupu. Naštěstí už je jí fajn. Kéž by to vydrželo 😒. Jak se těšila s našima na tu chalupu, tak byla celý den jak z divokých vajec. Jsem z toho taky nějak unavená. Jdu relaxovat k televizi. Jéé a udělám si slaboučký kafíčko 😵

svoma
13. čer 2008

Já zrovna přemýšlím,že půjdu rovnou spát,nějak mě to vstávání k malé zmáhá a ráno taky vstává brzo.Ale stejně musím počkat,než malej usne,aby zase něco nevyvedl. ☹ Tak si to užij a ahoj. 🙂

lucky.lady
autor
14. čer 2008

Ahojky 🙂
Tak jak jsi to včera zvládla? A co dnes? Už je Ti lépe?