Mateřská školka = stále nemocné dítě. Ja to řešit?

lucky.lady
12. kvě 2008

Dcera začala v září chodit do školky. Od té doby je tam vždy jen pět dní, potom je 3 týdny doma s rýmou a kašlem. Máte někdo podobnou zkušenost? Popř. nějaké řešení...?

svoma
22. čer 2008

Ahoj Lucky,díky,bohužel jen vypadají jak zlatíčka. ☹

lucky.lady
autor
23. čer 2008

Bude líp 😉. Plánujete nějakou dovču?

svoma
23. čer 2008

Ahoj Lucky,nevím,jestli si MP udělá čas,tak pojedeme na týden na chalupu,ale je tam to jestli.K moři bych nejela s takhle malým mimče.Možná pojedu s dětma k mamce,ale to taky ještě nevím. ☹ Co vy?Někam vyrazíte?

lucky.lady
autor
23. čer 2008

No já jsem ráda, že jsem ráda. V těchle vedrech nejspíš nebudu chodit ven vůbec. Dneska mi bylo chvílema fakt šoufl 😖. Ale manžílek chce vzít malou do legolandu, nebo disneylandu a někam pod stan, tak oni si snad vystačí sami a já budu mít klid 🙂

svoma
24. čer 2008

Ahoj Lucky,nevím,jestli si viděla počasí,ale říkali,že můžeme zapomenout na teplé léto.Nemají být žádné pařáky a dokonce má pršet.

lucky.lady
autor
24. čer 2008

Ahojky 🙂 Dneska jsem měla zase docela frmol. Ráno v poradně a potom ještě banka...
No kdyby to bylo tak jak předpovídají, tak by to bylo alespoň pro těhule fajn 😀. V tomhle bych se bála jít ven, že se mi udělá špatně. Jsem taky celá oteklá ☹.

svoma
24. čer 2008

Ahoj,to docela chápu,mě by taky vyhovovalo chladnější léto,už jen kvůli malé,tohle je úplně příšerné.
Jak je,kromě otoků?Co malá? 🙂

lucky.lady
autor
24. čer 2008

Malá je už 3 týdny v pohodě 😵. Ale nechci to zakřiknout... Za to mimčo zlobí. Sice dneska na ultrazvuku bylo zase hlavičkou dolů, ale potom se doma tak mlelo, a nad pupkem cítím "něco" velkého, takže myslím, že se zase přetočilo hlavou nahorů ☹. Bojím se, aby si nějak nebezpečně neobtočilo pupeční šňůru, když se tam pořád tak otáčí ☹

svoma
25. čer 2008

Ahoj,neboj,dobře to dopadne,hlavně se nestresuj.Buď ráda,že cítíš pohyby.To něco velkého může být třeba zadeček. 😉

lucky.lady
autor
25. čer 2008

Ahojky. Snad je to zadeček. Nějak se bojím víc, než u Betynky. Teď jsem se na koníkovi setkala s takovýma tragédiema a přijde mi, že se takový věci dějí docela často. S Bětkou jsem nějak nebyla informovaná, tak jsem ani netušila, co všechno nám hrozí ☹. Ještě včera přišel manžel s tím, že jeho maminka slyšela na porodnici, kam půjdu rodit, něco hodně špatného. Neřekla mu co, ale prý tam něco hodně zanedbali ☹. Nějak na mně přišel strach, aby to všechno dobře dopadlo. Ale to je asi normální.

svoma
25. čer 2008

Normální to je určitě,většina maminek je nervózní,když už se jim to blíží a taky si myslím,že ti rozhodně nepřidá,když slyšíš,co se kolem děje.Teď je to vážně hrůza. ☹

lucky.lady
autor
25. čer 2008

Je to děs ☹. Když jsem o tom tak přemýšlela, tak jsem si v tom pátém, šestém měsíci říkala, že by to bylo strašný, ale vyrovnala bych se s tím. Teď už je to děťátko tak veliký. Už se mi o něm zdá. Prostě už by to bylo hodně špatný. Snažím se na to nemyslet, ale nejde to ☹. Každý pohyb mě uklidňuje.

A zase jsem nahmatala nad pupíkem nožičku 😵. Ale mele se tam teda děsně.

svoma
25. čer 2008

Asi tam máš divocha. 😀

lucky.lady
autor
25. čer 2008

No to jo. Doktor to taky říkal, že je to pěkej čipera 😀. Manžel je rád, prý je to dobře, ale on toho "čiperu" vychovávat nebude(nebo alespoň ne 24 hodin denně 😅 ). Doufám, že se vyřádí v břiše a potom to bude zlatíčko 😅

svoma
25. čer 2008

Asi mimi vycítilo,že seš nervózní. A nebo se prostě hodně hýbe,aby ti dalo najevo,že je vpořádku. 😉

lucky.lady
autor
25. čer 2008

Snad 🙂 O tom taky pořád přemýšlím. Jestli se tak hýbe, že je spokojené a hraje si, nebo je mu tam nepříjemno a těsno 😒. Vůbec nevím, proč o tom přemýšlím. Co si pamatuju, tak jsem s Bětkou takový problémy fakt neměla. Už mi z toho hrabe 😀.
Právě se chystám sestrojit postýlku. Tak to bude příjemná práce 😵

svoma
25. čer 2008

To bude,aspoň se odreaguješ a budeš myslet na něco jiného. 😉

lucky.lady
autor
25. čer 2008

To jo 🙂. Už je postavená, ještě ji musím sem-tam přetřít. A co u Tebe? Co dítka?

svoma
25. čer 2008

Erik byl do oběda ve školce a před pátou tam jde znova,budou slavit Svatojánskou noc a přespí ve školce,půjdou do pohádkového lesa a pak opékat párky a vyzvednu ho až zítra po obědě.A malá katastrofa.V noci se vzbudila už ve čtvrt na jedenáct,to se najedla a hned usnula,jenže pak se vzbudila ve dvě a řádila až do čtvrt na šest,jsem jí běhala otáčet z bříška,vymotávat nožičky ze šprušlí a podávat dudlíka.Ve čtvrt na šest konečně usnula a vzbudila se ve čtvrt na sedm a strašně protivná,pořád jen ječí,za celé dopoledne spala dvakrát čtvrt hodinky a to normálně spává 2-3 hodiny. V jedenáct jsme byli na osmiměsíční prohlídce a na Prevenaru,teď se najedla a jdu jí dát spát,snad usne aspoň na hodinku,jsem totálně mrtvá a do toho ještě ten pařák. 😝 😝 😝

Jak je Tobě?

lucky.lady
autor
25. čer 2008

Já jsem se před chvílí probudila. To vedro já vážně děsný. Ale Betynka spí jako zabitá. Fakt klíďo 4 hodiny. Je to šípková Růženka 😀.
S Anetkou mě to mrzí ☹. Asi jí rostou ty zoubky,co? A chodíš si alespoň lehnout s ní? Musíš být hrozně unavená 😒

svoma
25. čer 2008

Nechodím si lehnout,uklízím,vařím,peru,prostě co zrovna potřebuju.Zoubky jí nerostou,dr. se dnes dívala na té prohlídce a říkala,že ještě nic,ani náznak.

lucky.lady
autor
25. čer 2008

No a říkala jsi jí, jak pořád malá brečí?

svoma
25. čer 2008

říkala,že je to normální,prohlížela jí a nic jí není.

lucky.lady
autor
25. čer 2008

Hmmm. Tak a teď je otázka, jestli je dobře, že je to normální, viď? Kdyby to mělo nějaký důvod, tak s tím můžeš třeba něco dělat. Ale na druhou stranu zase dobře, že je v pořádku...

svoma
25. čer 2008

neřekla přímo normální,ale prostě nic jí není.

lucky.lady
autor
25. čer 2008

Tak že by byla jenom vztekloun 😝 ?

svoma
27. čer 2008

Ahoj Lucky,včera jsem tu nebyla,jsem myslela že umřu,jsem od dvou hodiny v noci pořád jen zvracela a drželo se mě to i celý den,vůbec netuším,co to mohlo být.Dnes už je to lepší,jen se děsně potím a trochu se mi motá hlava.

Co ty a malá?

lucky.lady
autor
27. čer 2008

Ahojky. A nebyl to třeba nějaký úžeh 😕 ? Tak buď radši v chládku a hodně pij. My jsme s Bětkou zalezlé doma. Sice prďola trošku zlenivý, ale ty vedra pro mně fakt nejsou ☹.

svoma
29. čer 2008

Ahoj,úžeh to nebyl,MP to měl včera takly,asi jedno denní viróza,dnes už mu nic není. 😉

Co ty,jak je?

lucky.lady
autor
30. čer 2008

Ahojky. A co děti? Nechytly toho vira taky? My se naštěstí zatím držíme. Snad to vydrží 🙂. No já si připadám jako děsnej lenoch. Ven jdeme vždycky tak na 10 minut se psem.
Nevíš něco o tom, že když se těhule moc vystavuje sluníčku, tak že se může kazit plodová voda? Já jsem to dneska četla poprvé tak nevím, co je na tom pravdy 😒