Mateřské školky v Praze 4 Spořilově - vaše zkušenosti?

zlababa07
3. bře 2014

Zdravím všechny Spořilovačky 🙂 rozhoduji se mezi Mš Na Chodovci, Mš Jihozápadní IV a Mš Svojšovická, eventuelně Mš Trenčínská. Vloni synka nevzali ani do jedné (je listopadový), tak letos už snad ano, v listopadu mu budou 4. Ale připojuji se a ráda bych znala zkušenosti maminek, jejichž děti do některé z těchto školek chodí. Moc děkuji za každý příspěvek 🙂

kittysha
29. bře 2016

A druhá věc - teď ST/ČT jak se chodí pro přihlášky, zapisuje se už někam jméno nebo je to anonymní - člověk si jde prohlídnout školku a do ředitelny pro papíry, ale nikam se nepodepisuje ani neeviduje? Díky

nejmeh
29. bře 2016

@kittysha jenom se podivas, vyzvednes prihlasku a papir pro doktora, tot vse. Registrace az pri zapisu.

pussinka
8. dub 2016

Ahoj holky, byla jsem na Chodovci pro prihlasku....a mam z reditelky tak strasne neprijemny pocit, ze se na prihlasku vykaslu.
Mela jste to některa stejne? Ta teditelka tam i uci, nevite?

paulovak
18. srp 2016

@pussinka mohu napsat sz?

nejmeh
19. srp 2016
paulovak
21. srp 2016

@nejmeh já chtěla ale napsat uživateli pussinka.... ale i tak Vám napíši. chtěla bych info.

simbata
13. čer 2018

Maminky, prosím, jakou máte teda zkušenost s MŠ na Chodovci. Včera jsem dostala hrůzostrašnou recenzi na pani učitelku Alžbětu. Dcerku mám v soukromé školce, tak pokud je pravda, že děti deptá a nevěnuje se jim, tak bych malou raději vozila ještě rok do soukromé.

nejmeh
13. čer 2018

Nejhorsi skolka snad v Praze. Vsechny ucitelky jsou desne,detem se nevenuji, cely den prakticky bez dozoru. Nejedna se o skolku ale o horsi hlidaci krouzek.

nejmeh
13. čer 2018

Odesli jsme a je to diametralni rozdil !!! Ufff ani nechci vzpominat jak to bylo sileny !!!!

simbata
13. čer 2018

A meli jste tuto pani ucitelku?

nejmeh
14. čer 2018

Ano, take.

kittysha
18. led 2019

Obnovuju diskuzi a hledám nějakou maminku, co měla/má děti na Svojšovické. Díky

simbata
9. zář 2019

@kittysha měla jsem malou v letní školce na Svojšovické a super. Je to tam krásné a přistup taky na 1

azaret1
19. dub 2022

Dobrý dem ráda bych obnovila diskuzi na tema MŠ na Spořilové? Mohu poprosit o názor na MŠ Trenčínskou? Dcera chodí do MŠ na Chodovci a moc spokojeni nejsme. Děkuji

janka1491
20. kvě 2022

dobrý deň azaret1, smiem sa spýtať prečo nieste spokojná na Chodovci? Nam tam práve teraz prijali 3 ročného syna a chcela by som vedieť viac o škôlke. Ďakujem pekne

janka1491
20. kvě 2022