Miniškolka. Využíváte ji?

paulie
25. kvě 2011

Uvažovaly jste někdy, popř. máte dítka v miniškolce? Zajímalo by mě, jakým způsobem to probíhá (zda jsou nějaké rozdíly od klasické školky), kolik cca měsíčně platíte, otevírací doba, atd. atd.
Na nějakou miniškoličkou docela uvažuji, protože jistotu klasické školky nemám (vzhledem k mladšímu sourozenci) a ráda bych umožnila synkovi být alespoň párkrát týdně mezi dětmi ... 🙂

Díky všem 🙂

kalo
25. kvě 2011

Využíváme od 3 let, kvůli sociálnímu kontaktu dcery s dětmi. (Do normální půjde od září). Jelikož jsem pedagog, moc spokojená s programem a učitelkami (bez pedagogického vzdělání) nejsem. Zuby nehty mlčím 😀 Ale malá je tam spokojená. Chodí 2x týdně na 3 hodiny, má tam sváču a oběd, naučila se být bez problému bez mne. Ta naše je levňoučká, měsíčně platím cca.1000,- Kč i s jídlem. (Normálně se u nás ceny pohybují okolo 250-Kč za dopoledne, 300-Kč celý den). Záleží na městě....Doporučuji!

ivanau
25. kvě 2011

Jééé Pauli super téma.... chystám se jednu založit, tak za rok 😉 uvidím co mamky na to, myslím ale, že je o mini školky docela zíjem... 🙂 Zrovna dnes jsem měla jet na školení, ale bohužel lektorka onemocněla ☹