Miniškolka Zrcátko Nemošice - prosím o zkušenosti

mili84
18. črc 2011

Ahojda maminky, před nedávnem jsem se dozvěděla o tomto zařízení (Centrum Zrcátko, Nemošice - Pardubice) - ráda bych tam Toníka od září dala, na pár hodin týdně (např. 2 dopoledne). Na netu jsem ale nenašla žádné "recenze", jak to tam chodí, plusy, mínusy.....Samozřejmě se tam zajedeme podívat, ráda bych ale našla někoho, kdo tam dítko dával nebo má o Zrcátku nějaké bližší informace a zkušenosti. Předem díky!!

terinaf
2. led 2012

@mili84 Ahoj, koukám, že se nikdo neozval. Jsme na tom teďstejně, rozhodujeme se, kam dát našeho 2letého syna (jsem totiž rizikově těhotná a budu muset ležet v nemocnici). Chtěla jsem se Tě zeptat, zda už jsi tam Toníka dávala a jaké s tím máš zkušenosti. Díky moc, Terka

mili84
autor
2. led 2012

@terinaf Ahojda🙂 Dala jsem do Zrcátka přihlášku a náhodou se dokonce uvolnilo místo, i když paní má uplně plno. Ale nakonec jsem tam Toníka nedala - je to od nás poměrně daleko a práci jsme si nakonec zorganizovala jinak. Byli jsme se tam podívat, je to tam teda malinké, paní je velice příjemná. Vede to dosti alternaticním způsobem, určitě zapojuje prvky Waldorfské školky. Trochu mě tam vadil takový starší nábytek, i hračky...ale všude je něco. Nakonec jsme narazila ještě n ajedno zařízení tady v Pcích - je to na Slovanech, kousek od našho bydliště. Tam je to celé zařízené Ikea věcmi, čisťounké, paní též velice milá a tam berou každé dítko, nemusí tam chodit pravidelně. Mrkni na http://www.daisyclub.cz/ Je tam i mapka, kde to je. Zajeď se tam podívat 😉 My tam máme danou přihlášku, ale zatím tam Toník taky ještě nebyl - neměla jsme potřeba, protože práci zatím zvládám i tak. Ale pokud bych ho někam potřebovala dát dřív, než půjd eod školky, tak by to bylo sem 🙂

terinaf
2. led 2012

Děkuju. Domluvila jsem se na návštěvě hned zítra, tak jsem moc zvědavá 🙂 Daisy je blízko k manželovým rodičům, což taky není od věci 😉

mili84
autor
2. led 2012

@terinaf není zač, snad tam budete spokojení a třeba se tam potkáme 😉

zmz
2. led 2012

terinaf já jsem tam dávala minulý školní rok holčičku. Byla jsem tam opravdu spokojená. Paní Třísková se Natálce opravdu moc věnovala. Hodně jí chovala a dokonce jí uspávala na klíně. Navíc se dalo s p.Třískovou načemkoli domluvit a vždy vyšla vstříc.

terinaf
4. led 2012

prohlídku školek jsme museli odložit, malý má angínu...ale snad příští týden... ZMZ:díky za reference, je lepší vědět konkrétní zkušenost

terinaf
4. led 2012

mili, bude tam Toník už taky chodit?

mili84
autor
8. led 2012

@terinaf zatím ne, zatím zvládám práci jenom odpoledne a to hlídá manžel.

@zmz paní Třísková mi byla velice sympatická, děti se mají u ní určitě dobře. Akorát je to pro mě dál, než Daisy.

terinaf
13. led 2012

Tak jsme dneska byli v Zrcátku i v Daisy. Obojí je fajn. Zrcátko je menší, ale paní Třísková moc hodná. Bohužel ale v Zrcátku více dbají na nějakou pravidelnost a tu my zatím asi nedokážeme nastavit. V Daisy ale jsou taky moc milé paní, s nepravidelností si hlavu nelámou a navíc je to blíž pro prarodiče, takže ještě přes víkend uvidíme, jak si to rozmyslíme. Možná je taky fajn, že do Daisy chodí hodně děti cizinců a je to tam bezpochyby modernější. 😉

mili84
autor
13. led 2012

@terinaf Měla jsem z toho stejný pocit🙂

terinaf
22. led 2012

Jakub už byl poprvé v Daisy a líbilo se mu tam tak, že ani nechtěl jít domů 🙂 Dbají tam dost na bezpečnost, všude jsou bezpečnostní závěry na dveřích, oknech apod. Moc fajn je i podlahové topení v herně! Takže Daisy mohu jen doporučit.

ellea
8. srp 2012

My dáváme dítko na Dubinu do lesní školky Perníček a veliká spokojenost. Na docházce se dá domluvit, my jsme ze začátku chodili dva dny v týdnu, teď chodíme tři dny. Když chybíme, dají náhradní den bez problémů a zatím nám vždy vyšli vstříc. Mohu doporučit 🙂 skvělý přístup