MŠ Fillova, Sedlčanská, Přímětická apod., máte zkušenost?

raadule
3. pro 2013

Ahoj maminky, nově jsme se přistěhovali na Budějovickou a s tím byl spojen i nástup staršího syna do nové školky. Nastoupil do MŠ Fillova. Chodí tam teprve 4 měsíce, ale ta školka se mi prostě nelíbí. Přijde mi, že je taková šedá, neakční. Učitelky sice milé, ale bez většího zájmu o dítě..Syna si 3 měsíce nepamatovali a mě už vůbec ne. Na dotaz jak to zvláda mi nikdy neodpověděly, protože si ho přehazují ze třídy do třídy jak horký brambor...tak nevím, jsem z toho dost zklamaná. Dříve chodil do školky o dvou třídách, každý den jsem měla zpětnou vazbu, pomalu nestíhala aktivity ve školce...jaké jsou vaše názory, zkušenosti? Přemýšlím o nové školce-Přimětická nebo Sedlčanská...moc děkuji za odpovědi..

kamila297
4. pro 2013

Náš syn byl v MŠ Fillova na letním prázdninovém provozu. Učitelky byly velmi milé, jeho jméno si pamatovaly po pár dnech, i když tam měly celkem cca 70 dětí. Samozřejmě denní režim ve školním roce není jen o lítání na hřišti, ale my jsme v létě byli spokojení.

pikkuhani
16. pro 2013

Ahoj, můj syn chodí do MŠ Fillova a nemůžeme si stěžovat. Paní učitelky jsou milé, vždy zodpoví všechny mé dotazy, věnují se mi, pokud s nimi něco řeším... Syn má učitelky rád, do školky se těší, ve škoce tvoří, malují, vidím, kolik se toho zase naučil.. Samozřejmě na začátku dne a ke konci dne jsou třídy spojené, hlídá je paní učitelka, která je třeba nemá po celý den, je méně dětí, ale v tom nevidím problém. Je asi vhodné se ptát "kmenových učitelek", ty, které ho mají na hodinu odpoledne ke konci dne mi také nic moc neřeknou. Jinak mluvím za třídu Jahůdky, nevím, jak to chodí v jiných třídách..snad se to u vás spraví, neházela bych flintu do žita, spíše si promluvit s třídní učitelkou nebo tajemnicí třídy.. Přeju, ať se Vašemu chlapečkovi líbí.

kim
3. led 2014

Syn chodí do MŠ Sedlčanská, jsem s touto školkou naprosto spokojená (Až na jídlo tedy 😀 ) co se týká programu a chování paní učitelek, nemám sebemenší problém.Paní učitelky jsou velmi milé a dětem se max.věnují.Třídy mají smíšené, takže i proto před nimi smekám, protože skloubit dopoledne tak, aby byly děti rozdělené tak, že předškoláci dělají "úkoly" a malé děti musí zase zabavit jinak, musí být velmi náročné!
Paní ředitelka je přísná, ale co jsem slyšela od jiných maminek, pokud je problém, vždy ho řeší....

zskolkaplus1
23. dub 2014

Náhodou jsem objevila, ze se zde píse o materske skole, kterou se snažím řídit ... Mame tridy s detmi věkové homogenní a jak pani píse, snažím se byt vstřícná a o každém problému si s rodiči pohovořit, takže nechápu, proč se na mne pani ne obrátila s problém " az na jídlo tedy" strava v materske skole musí byt pestrá, plníme spotřební koš a to na výbornou , deti si denne přidávají a viditelně jim chutná, kromě toho nabízím rodičům býti ve stravovacích komisi, nečekaně uskutečnit návštěvu materske skoly v době oběda, ochutnat připravenou stravu a dat zpětnou vazbu ostatním rodičům, ostatne již jedna visí na nástěnce v šatně školky... za pochvalu pedagogům dekuji. Mgr. Zdenka Novakova

vendau
15. čer 2018

Mohu se také zeptat na MŠ Sedlčanskou? Jaké tam jsou kroužky? A je tam i angličtina? Moc mě ta školka zaujala, ale na webu se to nemohu dočíst...