MŠ Hradešínská U Roháčových kasáren, máte zkušenost?

anushka111
14. říj 2012

Dobrý večer,

zajímá mne zdá máte zkušenosti s těmito školkami, či školkami v bližším okolí. nejvíce se mi líbí Mš Hradešínská (praha 10 - vinohrady). ale bohužel o ní nemám žádné informace od maminek. Budu ráda za každou vaši zkušenost.

Přeji všem hezký večer 😉

evaviki
14. říj 2012

@anushka111 Hradesinska je super, ale problem sa tam dostat.. naposledy brali 6 deti, z toho tusim 4 predskolaci a 2 co tam mali starsieho surodenca.. Inak je to pobocka skolky Benesovska, ta je taky pry dobra.. Pak su Rohacovky, tiez som neslysela nic spatneho.. Kodanska je otrasna, Vladivostocka a Magnitogorska taky nic moc (dle reakci v okoli). Dobra je este Tolsteho, rekla by som, ze po Hradesinsky asi nejlepsi v okoli 😀 U Vrsovickyho nadrazi nevim, tam nikoho neznam, ale je to tesne vedle cesty, to bych fakt nechtela, aby mi dite dychalo celej den tak spatnej vzduch 😀
no snad som poradila, v pripade dotazov pis..

anushka111
autor
14. říj 2012

@evaviki děkuju moc za reakci, já bych si i uměla představit dát té školce jednorázový dar" (za pomoci rodiny, pokud je tak dobrá,ale je otázka jestli by to pomohlo nebo stačilo). u kodańské mám problém s tím, že pokaždé slyším něco jiného,ale nikdo mi zatím neřekl co přesně je na ni blbé. jestli učitelky, náplň dne .... ten samý problém mám s roháčovkama (ty nám jsou nejblíž). Mohla bych se jště zeptat do jaký chodíte vy? jinak moc děkuji za tvůj příspěvek,aspoň můžu začít eliminovat 😀