MŠ na Praze Chodov

eamal
5. dub 2018

Dobrý den maminky,
ráda bych znala zkušenosti maminek, které aktuálně mají děti v některé státní školce na Praze 11 na Chodově. Samozřejmě se chystám na dny otevřených dveří, ale zatím koukám jen na recenze na netu, kterých je bohužel jak šafránu, a ty které jsou, jsou vesměs spíše negativní....
Jedná se mi především o školku Hrabákovu (tu mám nejblíže, ale nelíbí se mi smíšené třídy různě starých dětí, ani to, že prý moc nechodí ven, natož do lesa, který mají před barákem), pak Blatenskou, případně Hroncovu..Klidně i jinou, v nějaké rozumné vzdálenosti. Nebo i soukromou, za "rozumný peníz". Kde jste maminky (a hlavně vaše dětičky) spokojené a s čím? Nebo naopak proč a s čím nejste?

kriistiina
24. srp 2018

Dcera chodila na Hrabakovu rok a musim říct ze hrůza. Je to jen hlídání děti a občas ani to. Parkrat se mi stalo ze jsem šla pro ni do skolky a čekala jsem (zvonila několikrát) a učitelka tam nebyla. Děti sami vrhali po třídách. Tchanovi přinesli cizího kluka a sestry se ani nezeptali kdo je a rovnou ji dceru dali. Za rok žádný posun v před. Za mě nedoporučuji