MŠ Pramínek v Brně - máte zkušenosti?

jabambulka
8. led 2014

Ahoj
prosím máte někdo zkušenosti s MŠ Pramínek v Brně? Jste spokojené?
Slyšela jsem, že tam došlo k nějakým změnám, odchodům učitelek... tak nevím co si mám myslet ☹
Děkuju předem za odpovědi🙂

rioko
9. led 2014

@jabambulka učila jsem tam 10 let, než jsem odešla na první mateřskou, co bys chtěla vědět? raději do IP

jabambulka
autor
9. led 2014

@rioko
dekuju, budu moc rada. akorat nevim co je IP🙂

rioko
10. led 2014

@jabambulka interní pošta, nahoře Ti to bude svítit červeně u obálky klikneš na to a přečteš si to

ria80
10. led 2014

Byla bych taky ráda, kdybys mi něco bližšího napsala, ale mě by zajímala ZŠ. Díky

rioko
10. led 2014

@ria80 učila jsem ve školce, nevím co by Tě o škole zajímalo a jaké máš informace. Co se týká učitelek, zůstaly tam jen dvě co já znám z doby mého působení a obě jsou skvělé, ale nevím kdo povede první třídu. Ostatní učitelky jsou už pro mě neznámé. Program je více indiviuálně zaměřený na potřeby dětí, začíná se ranním kruhem - společným povídáním na koberci, děti pak pracují částěčně podle výběru, ale za ty roky co tam nejsem to může být trochu jinak. Děti se neznámkují klasicky, ale píše se slovní hodnocení. A stejně jako ve školce, hodně jde o spolupráci s rodinou, takže kromě schůzek společné akce, na rodiče se učitelky obrací asi s víc věcmi než na běžné škole, s tím je třeba počítat. Co by Tě ještě zajímalo?

rioko
10. led 2014

@jabambulka poslala jsem Ti IP, klikni na svítítcí obálku nahoře

ria80
11. led 2014

Zajímalo by mě, jestli děti dostávají domácí úkoly a jestli se respektuje tempo každého dítěte. A samozřejmě peníze, školné je docela vysoké, tak co je všechno v ceně a co se musí připlácet, třeba vstupné na akce se školou. Jinak by všechny pomůcky a školní potřeby měly být v ceně.

rioko
11. led 2014

@ria80 můžu Ti to zjistit od jedné učitelky mé kamarádky která tam učí ale jde na mateřskou, já už tam nejsem 5 let a lecos se změnilo, takže tohle přesně nevím. Ale určitě Ti na to odpoví i přímo tam, pokud se tam stavíš, vždycky byly v tomhle ochotní

bulharovska
13. led 2014

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, zda byste kamarádce nevyplnili dotazník. Je anonymní, kratičký, zabere to pár minutek. Moc tím pomůžete. Prosím, fakt to nezabere moc času. Předem děkuji
Dotazník najdete na tomto odkaze:
http://www.survio.com/survey/d/J1Z6G7K7O0X4C8H6M

mumie1
1. dub 2014

Dobrýden, chtěla bych dát syna na nějakou soukromou školu. Doporučily byste mě nějakou? Brno

mumie1
1. dub 2014

@jabambulka Dozvěděla jste se něco? 🙂

jabambulka
autor
1. dub 2014

@mumie1 Dozvěděla jsem se o školce, ta mě zajímala🙂

mircisek
24. lis 2014

@ria80 Dobrý den, vybírám ZŠ pro svého syna. Zajímalo by mě, jestli nakonec mátě holčičku v Pramínku a zda jste spokojená. Děkuji.

rajcato
23. bře 2018

Dobrý den, prosím, máte někdo nějaké aktuální zkušenosti s MŠ Pramínek? Díky;)