Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Může se dítě dostat do více školek?

milius
13. bře 2018

Prosím o radu maminky školkových dětí. Budeme podávat přihlášky do více školek, ale nevím, jestli se dítko dostane automaticky do školky, kde získá nejvíc bodů - tedy do spádové, nebo jestli se třeba dostane do dvou tří školek a my si budeme moct vybrat. Dcera bude mít v září 4,5 roku, takže teoreticky by se mohla dostat do víc školek, ale do spádové ji dávat nechci, špatné zkušenosti s vedením.
Děkuji předem za odpovědi

betelgeuzz
13. bře 2018

Záleží jak kde. Někde školky nijak nespolupracují, vyhodnotí pořadí a klidně se dítě dostane do několika školek. U nás ve městě si sednou všechny ředitelky s přihláškama, pokud někdo dává víc přihlášek, měl by uvést, kterou školku preferuje a na té školce ředitelka řekne, jestli se jí dítě vejde do přijatých a pokud ne, spadne do pořadníku druhé školky. Přijaté do více školek není.

milius
autor
13. bře 2018

Aha, jsme v Brně

ireniq
13. bře 2018

U nas se taky muzes dostat do vic, pak to v jedne podepises a tim automaticky stahnes ty ostatni zadosti a uvolnis mista v ostatnich skolkach. A rodice neprijatych deti muzou sledovat online, jak se jejich deti posunuji nad caru 😉

terry1512
13. bře 2018

Dcera se loni v Brně dostala do 4 z 5 které jsme dávali přihlášku.
Pak jsme šli do vybrané školky říct že bude chodit k nim a ředitelka pak rozeslala na ostatní školky papír, že dcera nastoupí k nim.Musí být tebou podepsaný. Je to jako stažení žádosti z těch ostatních školek.

milius
autor
13. bře 2018

@terry1512 Díky za odpověď, to jsem chtěla slyšet 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli