Můžu k zápisu do školky na více míst?

crca
3. led 2012

Ahojky všem,asi blbá otázka,ale nějka se v tomhle nepohybuji 😅 Můžu k zápisu s dětma do více školek?Jde mě o to,že do jaké bych je chtěla dát,budou mít zápis někdy ke konci dubna-my jsme 28.4 takže to bude pěkně našláplé a hlavně hledejte si práci že??V té druhé to bylo loni už v březnu,takže bych měla aspoň kdyžtak čas si něco najít i když bych radši aby šli do té první,ale budu ráda,když mě je vezmou kamkoliv 😀 Díky za opdovědi Markéta

marselina
3. led 2012

já myslím,že jít k zápisu do více školek určitě můžeš,rozhodující je trvalé bydliště,tím se školky řídí.u nás by například přespolák vůbec neuspěl,nejsou místa

blondynka400
3. led 2012

Myslím, že můžeš. Taky to mám v plánu. Ale třeba ségra to měla tak, že tu co jsi vybrala tam byl klučík pod čarou, ale nabídli ji místo v jiné školce, protože na tu měl dostatečnou bonitu. Takže šel nakonec tam,ikdyž to bylo dost daleko od jejich bydliště (byla to Praha 9)

mamkamarketa
3. led 2012

@crca
byt tebou zeptam se primo mamin,kde bydlite. ono,nekde tohle nejde. (teda co vim ja) takze bacha na to

lencza
3. led 2012

určitě můžeš......aspoň u nás to není problém

gedren
3. led 2012

No tak zkusit to můžeš vždycky, zakázané to není 🙂, a zvlášť pokud je to na různých místech (v Praze různé městské části), tak to ani nikoho nezajímá. Akorát je pak samozřejmě slušnost dát co nejdřív vědět, pokud už vás vzali jinam. V některých městských částech to dělají tak, že se ředitelky školek pak sejdou a ze seznamu právě vyházejí duplicity, takže tím pádem je zbytečné více školek navštívit.

petka80
3. led 2012

No hlavně teda pokud chceš dát děti do školky už teď v dubnu (pokud to dobře chápu), měla jsi jít k zápisu už vloni. Ten zápis, co teď bude, nabírá děti od 1.9.2012. Teď leda pokud bys měla extra štěstí, že někde budou mít volno, což teda pochybuju.