Najednou nejde na WC, ale prcne/pokadí se do slipu. Máte podobou zkušenost?

cabo
11. čer 2020

Dobry den, uz jsem bezradna a zkouším se obratit na vas, ostatni maminky...
Syn bude mit za par dni 6, v září jde do skoly. Co se ve 2 letech naucil na nocnik, tak kdyz pominu obcasne nehody par tydnu pote, nikdy nemel problem rict a dojit si na zachod. V posledni dobe se mu ale najednou stane ze nic nerekne a prcne si/pokadi se do slipu. Jako odpoved proc nesel na zachod rika Ja nevedel ze se mi chce; kdyz ja si hral s kamarady a podobne. A je jedno kde zrovna je-ve skolce, u prarodicu, doma, venku... vysvetluji mu to, mluvime o to ale stejne se mu to stane zase. Do tydne tak 3-5x. Mate nekdo podobnou zkusenost? Uz zvažuji i psychologa, i kdyz me zadne trauma nenapada.
Dekuji

amazonkajanik
11. čer 2020

@cabo nemá kamaráda /kamarádku,která to dělá? Neteř už uměla krásně hlásit,že chce a najednou začala dělat do gati a bylo to díky kamarádce,které to prochazelo

lenickakl
11. čer 2020

Kdybych musela nosit slipy, tak je radsi taky znehodnotim 🤔

anguly
11. čer 2020

A nemohl by to být zdravotní problém? Nemá nějakou potravinovou alergii, zánět ve střevě, bakterii nebo já nevím co ještě existuje 🤷

me_druhe_ja
11. čer 2020

Já bych možná zpozorněla, jestli to fakt není zdravotní problém jak bylo psáno výše. Já mám například ulcerózní kolitidu a když jsem v relapsu, tak během sekundy z ničeho nic ucitim šílené nutkání na WC a musím během vyloženě pár sekund doběhnout, jinak se stane neštěstí. Nekde to popsat, ale nelze to zadržet. Tím nechci říct, že má tohle, ale může to být fakt nějaká bakterie nebo něco.... Nemusí to být nutně psychicky.

ciocca
12. čer 2020

Také jsme měli podobny problém, mezi 4. a 5. rokem. U nás se ukázalo, že je zatím dlouhodobá zácpa. Jak střevo špatne fungovalo, tak docházelo k samovolnému uniku stolice. Byl to běh na dlouhou trať, ale srovnalo se to.

duvera
19. čer 2020

Dcera to mela v mensi mire ve dvou a trictvrte po nekolika ATB. Zacala jsem ji davat probiotika a pak to bylo ok. Ted zacala brat ATB na mesic kvuli borelioze tak jsem zvedava, co bude...