Neseženu pro syna školku. Máte podobný problém?

vendy01
28. pro 2009

Ahoj, na jaře máme jít se synem k zápisu do školky. Nástup by měl mít v prosinci. Bydlíme na vesnici bez školky. Školka je vzdálená 2 km od našeho bydliště, jenže je tak přeplněná, že máme téměř nulovou šanci, že nás přijmou. V okolí je ještě několik školek, které jsou na tom stejně a rozhodující kritérium pro přijetí do školky je trvalý pobyt v místě školky, takže bohužel nemáme šanci. ☹ Práci mi drží 3 roky, pak dostanu výpověď. V mém okolí nejsem jediná. Řešili jsme tento problém se starostou obce, bohužel bezvýsledně. Jediná možnost je mít druhé dítko nebo čekat na zázrak. Samozřejmě si přihlášky do školek dáme a uvidím.
Máte někdo podobný problém? Jak to řešíte? Moc díky za příspěvky 😉

belda
30. led 2010

timulenka, díky 😉 .

jjaanca
12. únor 2010

Jak to tady čtu, tak mě to taky napadlo, že jestli někomu nevzali dítě a nemá práci, tak se může domluvit s nějakou maminkou která práci má a taky jí nezvali dítě a mít doma 2 tříleťáky. 😉

jjaanca
12. únor 2010

Já zatím místo mám, ale jestli o něj přijdu, (kvůli krizi nebo mi nevezmou malou do školky), tak do toho jdu.

lenkazdenek
12. únor 2010

Já bych do toho šla taky jenže všechny maminky v okolí maj druhý mimčo na cestě 😒

jjaanca
12. únor 2010

Všechny odmítnutý ve vaší školce určitě ne.

prosinec2019
31. bře 2022

@vendy01 taky se bojím toho že jej nevezmou a pokud ne tak jezdit 20 km do školky no nevím ale problém je že bych asi i musela změnit práci....a ty bydlíš na vesnici ?

prosinec2019
31. bře 2022

@jjaanca dobrý nápad ...hlídání od jiného mami kdy či vzájemně...jenže jak to udělat kdyžmoc mami EK tu neznámá ven chodíme často ale skoro nikoho nepotkavame a když jo tak většinou mají hlídání babick

mimi1004
31. bře 2022

@prosinec2019 dotaz je z roku 2009, syn tazatelky už školku nepotřebuje 🤣

prosinec2019
31. bře 2022

@mimi1004 nevšimla jsem si dekuju

prosinec2019
9. dub 2022

@prosinec2019 ano bydkim