Nevzali ti prcka do školky Praha? Přidej se k nám!

lucieupije
14. zář 2011

Hledám kamarádku a pro synka /4roky/ kámoše na procházky a výlety. Nevzali ho do školky, protože jsem na MD s dcerkou /11m/ a tak jsme většinou sami. Kamarádi nám chodí do školky a odpoledne už ven moc nikdo nechodí, protože jsou ze školky vylítaní ažaž. Jsme z Prahy Hostivaře, takže bychom uvítali spíš Prahu na pravém břehu Vltavy - tj. 2-3-4-7-8-9-10 a okolí. Máme rádi legrandu a výlety. Ozvěte se.

montis
26. zář 2011

Moc tě zdravím! Mám kluka 3 roky a 3 měsíce. Sama jsem v 6měsíci a taky hledám někoho poblíž. Stejný problém ,,školka neklapla ". Kde bydlíš na Hostíku? Já kousíček od Interšpáru 🙂

lualualei
7. bře 2012

Ahoj! Je to este aktualne? My sme zo Slnecneho vrsku pri Hostivarskej priehrade a mam tiez dvoch prckov.... 3rocneho chlapca a 18mesacne dievcatko. Nedame nejake stretnutie?

janeyy
3. dub 2012

@lualualei
Ahojky, já bydlím kousek od Skalky (je mi 30) a synovi je 3,5 a dceři je 14 měsíců. Rádi se s vámi potkáme.

lualualei
4. dub 2012

Ahoj Janeyy, kedy sa Vam to hodi? Tesime sa na stretnutie 🙂

janeyy
5. dub 2012

Ahojky, nám by se to hodilo ten týden po velikonocích. A kde bychom se mohli sejít? Jak máš staré dětičky? Jana

lualualei
6. dub 2012

Myslis tyzden 9. az 13.4.? Ten dalsi tyzden (16. do 20.4.) som zial odcestovana:( Ak sa Vam to nehodi, mozeme sa dohodnut aj na pondelok 23.4. My chodievame vacsinou do Toulcova dvora pozerat zvieratka, ked je pekne pocasie, je to tam fajn 🙂 Ale sme otvoreni aj Vasim navrhom ;) Ja mam Kubka takmer 3rocneho a Emicku 17mesacnu. Mina

janeyy
12. dub 2012

@lualualei Ahojky, tak se můžeme domluvit na to pondělí 23.4. Určitě se můžeme sejít u Toulcova dvora. Byli jsme tam jen asi dvakrát. J.

lualualei
21. dub 2012

@janeyy Ahoj, tak sa tešíme na pondelok. Hodí sa Vám dopoludnie? Napríklad okolo desiatej? Alfebo radšej popoludní po štvrtej? 🙂 Miňa

janeyy
22. dub 2012

Ahoj, tak se musíme bohužel omluvit. Ale jsme všichni nachcípaní. Tak až budeme ok, tak dám vědět. Mějte se. Jana

lualualei
23. dub 2012

@janeyy Ahoj, to je v pohode, hlavne sa vyzdravte a my sa budeme tesit na inokedy🙂 Mina

janeyy
3. kvě 2012

Ahojky, tak jak jste na tom s časem příští týden. Myslím čtvrtek a pátek? J.

lualualei
4. kvě 2012

Ahoj, nanestastie mame teraz smutnu udalost v rodine, tak musime opat na tyzden mimo Prahu :( Urcite vsak mame cas uz ten dalsi tyzden od 14.5.. ??? Mina

janeyy
9. kvě 2012

Ahojky, to je mi moc líto. Příští týden určitě můžeme, tak si dáme vědět. Můj mail je Jaka.M@seznam.cz