Oblečení do školky. Jak označit?

asinehri
20. čer 2020

Dobrý den, oblečení do školky má být označené, ale když jsem se ptala přímo naši budoucí paní učitelky ve školce, řekla, že to být nemusí, že ona to nevyžaduje. Tak teď váhám - použít nějaký fix? Našít? Inicialy? Celé jméno?

ireniq
20. čer 2020

Podepisuji obyc lihovym fixem na cedulku, iniciály. Po nějaké dobe se to opere, ale spis z toho malej driv vyroste. A do školky točí pořád stejné oblečení, tak zná své věci"zpaměti", nebo si je při vyzvedávání najdu v "hrabadle" 😀

gryfis
20. čer 2020

Fix

setba
20. čer 2020

On si člověk řekne že to dítě si to oblečení pozná ale divila byste se kolik děti pak přijde ve stejných botech ci bundach, hlavně Lidl Tchibo atd. Mě se nejvíce osvědčilo razitko s textilní barvou. Pokud vám nevadí investovat pár stovek. Já kupovala na Minilabels ale myslím že těch firem je více. Je to normální razítko, plus se tam vyberte obrázek co má dítě přiřazeny v šatně ve školce. Akorát v tom polstarku je barva na textil takže se neopere. A pri koupi nového oblečení není jednodušší věc než tam mrsknout razítko. Syn má to razítko už 3. rokem a pořád stále funkční.

veroniquecz
20. čer 2020

Fixa na CD 👍

theuska29
20. čer 2020

Super je pořídit nažehlovací nálepky, které se dají krásně popsat. Vydrží několik praní.
Rozhodně oblečení popište. Učím ve školce a spousta dětí má stejné oblečení. Neustále s rodiči řeším situace, že se jim něco ztratilo. Maminka ráno například odnesla deštník a odpoledne odnesla další babička, protože stejný mělo více dětí. A jen díky popisku se zjistilo, že má doma jeden maminka a druhý babička. Tříleťáčci jsou schopní tvrdit, že je jejich něco jiného nebo odmítat vlastní oblečení, protože je nové a neznají ho.
Také se stalo, že dítě z jiné třídy (společná šatna) odešlo na vycházku se svojí třídou a na jedno moje nezbylo žádné oblečení. To dítko si vzalo na sebe dvoje tepláky 🙉

karla2015
20. čer 2020

fix, lihovka

popelka1984
20. čer 2020

Slabý popisovač na textil

meronym
20. čer 2020

Ja jsem koupila nalepky na textil, ktere se daji objednat se jmenem ditete (pro pani ucitelky) spolu s obrazkem (pro dite). Vydrzi prani i suseni v susicce, jsem moc spokojena.

alcar
20. čer 2020

Mame nalepky, ale neoznacuji vse. Treba tricka, teplaky a nahradni hadry neoznacuji. Jen mikiny, bundy, softshellove gate a boty.

noberunka
20. čer 2020

Za nás super věc razítko se jménem i se značkou pro dítě 😉

sevcikova16
20. čer 2020

Používám fix na cd, časem se opere a nepůjde už tolik vidět, ale zase jak věci pošlu dál, tak to tam nebudou mít napořád

veruuu_kubesovic
20. čer 2020

samolepky od Mamalabels

lenickakl
21. čer 2020

Popisuju stitky propiskou 😂 ale jen na nektery veci. Trika a teplaky nepopisuju

jane46
21. čer 2020

Prvni "varku" jsem aktivne oznacila nazehlovacimi, vse popsala a polepila... A bud z toho vyrostl nebo znicil a nic noveho uz jsem neoznacila a nikdy se nestalo, ze by chtel jit domu bez obleceni nebo v cizim 😀 😀 A zrovna Lidl, Pepco atd je mi uplne fuk kdyz bude mit ty same jen cizi 😀 Stoji to par korun. I kdyz se nestalo. A drahe obleceni mu tam nedavam 😉

setba
21. čer 2020

@jane46 já právě taky první várku dávala nazehlovacky jak rikate pak vyrostl a nic. A na to je prave super to razítko.