Čím podepsat věco do školky, aby to vydrželo?

jodiddraselny
1. čer 2018

Ženy, potřebuji poradit. V září syn nastupuje do školky a má mít všechny věci podepsané. Jak jste podepisovaly vy, aby to vydrželo?

juanka
1. čer 2018

mininalepky.cz koupila jsem nažehlovačky

konidana
1. čer 2018

podepisovala jsem jen dražší a větší kusy zejména bundy , mikiny - prostě věci co si svlíká. trička ani spodní prádlo jsem nepodepisovala. Nikdy se nám nic neztratilo, i rukavice se vždy našly obě:D Ale je fakt, že v každé šatně byl koš plný nepodepsaného oblečení, které se tam hromadilo...

kamste
1. čer 2018

U nás je malá školka, takže stačily iniciály fixem na textil

zuzti
1. čer 2018

Ze zkusenosti nejlip drzi propiska na tech cedulkach od obleceni. Fixa na textil se mi rozpijela a casem se vyprala, ale propiska drzi jak pribita.

lindaaax
1. čer 2018

Propiskou a místo jména jsem dávala značku, kterou dostal přidělenou ve školce, aby si vše poznaly i děti samy mezi sebou 🙂 Značku jsem dávala úplně na všechno.

betelgeuzz
1. čer 2018

Obyčejná trička, pyžama podepisuji fixou na textil na cedulky, co jsou na oblečení. na dražší věci, které jsem chtěla pak prodat, jsem nažehlovala tyto jmenovky https://www.altima.cz/produkt/345-nazehlovaci-s...

stuplakova
1. čer 2018

@jodiddraselny Podepsala bych to fixem, co je určený na textil, aby to taky trochu vydrželo. Nebo bych nakreslila značku, co bude mít ve školce, aby to poznalo i dítě, záleží jak je na tom dítko s poznáváním svých věcí. Ale dneska nosí hodně dětí stejné věcí.

jitka_cv
1. čer 2018

Mininalepky.cz ,dá se vybrat i značka co bude mít dítě ce školce,pěkně drží.Pokud se začne odlupovat tak stačí znovu přežehlit přes pečící papír.A drží i po sušení v sušičce.

robin92
1. čer 2018

@jodiddraselny Ja uz se chystam popisovat malemu veci a zvolila jsem na to fix na cd od chlapa. Uz jsem zkusila neco podepsat a uz jsem to prala asi 10x a porad to krasne drzi 🙂, takze ja budu popisovat asi timto 🙂.

popelka1984
1. čer 2018

Slabý fix na textil, jsem spokojená. Na některých typech cedulek se může časem rozpíjet tak proto je lepší vybrat fakt slabý

ladyhacek
1. čer 2018

Podepisovala jsem propiskou a jen něco ne vše. Nikdy se nic neztratilo a vždy nejaky nepodepsaný kus vystaví a všech ptají 🙂

blahova_andrea
1. čer 2018

propiskou. pokud se z něčeho vypíralo, tak jsem obtáhla. teď nás čeká popisování do školy. prý budou mít děti každý číslo a popisovat se bude číslem. mají být podepsané i jednotlivé tužky a všechno, to bude sranda 😀

hermelinah
28. čer 2018

Fix na textil, psala usem na takove ty rantliky u krku, ci v pase. Ale stejne se to každý rok po dvou tydnech zvrhne a podepsane ve školce je jen oblečení na převlečení, ktere nikdo nevydal od začátku září z tašky 🙂

ckei
28. čer 2018

Podepisovala jsem jen bundy, fixem na štítek a nebo pokud nechcete podpisem oblečení "ničit", tak nejlevnější varianta, klasická náplast na kotoučku, nalepit, nadepsat propiskou......vydrží to celkem dost i praní a na rozdíl od nažehlovaček to jde potom i dolů.

kac_kac
28. čer 2018

Podepisovala jsem fixou na CD nebo na textil, co zrovna doma bylo a nebo obyč propiskou, jen monogram, aby měli jasno učitelky, děti si své oblečení poznali. U jednorázových věcí které se můžou v jedné třídě vyskytnout stejné u více dětí jsem malovala značku ze šatny (na baliček pap. kapesníků, lahvičky na pití ap.) Na oblečení jsem značku nemalovala protože v naší školce děti každý rok mění třídu a tedy i šatnu, nehledě na to že dětí mám víc a oblečení po sobě dědí. V monogramu přepíšu jedno písmenko, netuším jak bych z lodičky dělala sněhuláka 😉