Pohádky pro tříleté dětičky

lenkavano
2. bře 2011

Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat jaké jsou oblíbené pohádky vašich dětí,u nás stále frčí jen Doba ledová a Noody...chtělo by to nějaké jiné....zkoušeli jsme Žížaláky ale ti nezaujali.... 😒 Třeba nám dáte tipy na jiné hezké pohádky 🙂

selu
3. bře 2011

@lenkavano tak unas nase trileta slecna miluje medvidka Pu, Shreka, Nema, Pribeh zraloka, Priserky s.r.o., Madagaskar, Toy story, Telletubies, vceli medvidky, ferdu mravence, vcelku maju, tip a tap (strycek fido) a v podstate cokoliv pohadkoveho, jo i noddy u nas jede 😉

lenkavano
autor
3. bře 2011

ahoj holky ,tak jsme byli ve dvě ráno vzhůru malé se nechtělo spát a tak jsem najela na pohádkáře,je tam plno pohádek,koukaly jsme na koťata a na Jahůdku,ale co mi vadilo že to bylo na délku jako večerda,takže vždy vylézt z vyhřáté deky a dávat jinou pohádku.... 😀 ale pak jsem zkusila kinotip a tam jsou pohádky vcelku,tak jsme koukali na zvířátka z lesa ted nevím přesně název,ale ani nám nevadilo že je to ve slovenštině 😅 🙂no zalehli jsme asi ve čtyři 😝 😀

beruska2x
3. bře 2011

@lenkavano a nestahujes odnekud filmy? ja ze share rapidu a mame pohadek i filmu haaafo.. pres zimu a v nemoci k nezplaceni - jinak nemam sanci ho udrzet dyl jak 3 minuty v klidu 😅

lenkavano
autor
3. bře 2011

@beruska2x stahovala jsem z uložto.cz,ale odešel nám notas a pc je pomalejší takže to asi nehrozí 😉 maximálně nějaké desetiminutovky by se daly. 🙂

beruska2x
3. bře 2011

@lenkavano ja taky obcas kouknu v trafice - maji nekdy pekny pohadky za 49 nebo 39 kc 😉 nebo v tech levnych knihach - ale teda tam uz se dostanu min ale tam zase maji i pekny s rikankama, pisnicky, k CD/DVD maji i omalovanku v cene a tak okolo 50 - 60 KC....

beruska2x
3. bře 2011

@lenkavano nj ty mamy jsou uplne nahrany kdyz zklame technika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - ja ted byla 2 dny bez mikrovlnky a malem me trefilo 😀

lenkavano
autor
3. bře 2011

jo tak bez mikrovlnky by mě trefilo taky 😀

dai
3. bře 2011

ahojte,
takze mi sme po prekonani obdobia hello kitty, plynulo cez vianoce presli na princezne 😅 neterka ma u nasich knizky o princeznach a moja mala ich tam citala a uz sa jej skoro nic ine nepaci... K tomu u nas cez vianoce davali krasku a zviera - a uz sa tocime len okolo snehulienku, krasky a zviera, popolusky etc - cize vseobecne disneyovky ( neprekazaju mi, su velmi krasne a krasne pesnicky su v nich 😉 malinka si ich spieva uz aj na zachode...), inak uz dlhsiu dobu mame radi rattatoui ( neviem ako sa to pise 🙂 ), knihu dzungli a tak...
co sa tyka kniziek, tam mame knizku Nase najkrajsie rozpravky - tam je vela klasickych rozpravok (od cervenej ciapocky a 3och prasiatok az po sipkovu ruzenku etc. ) - fakt je ze tie knizky aj DVdcka su strasne drahe ☹ nepamatam si kedy sme kupovali knizku pod 10 euro... no ale mala knihy miluje, tak mi to pride ako dobre investovane peniaze 😉

klementina
5. bře 2011

http://www.mrkvicka.sk knihkupectvo s kvalitnou detskou literaturou. fakt dobre.trochu mensi vyber, ako v klasickom knihkupectve, ale kym ich precitame, dufam, ze doplnia nove.
som nan natrafila den po tom, ako sme stravili dve hodiny v pantha rei -je tam super detsky kutik-ale ziadnu knizku sme nekupili, aj ked sme velmi chceli, lebo tie dobre uz mame vsetky doma a ostatne boli podla mna vsetky fakt hrozne.nekvalitny preklad, basnicky sa vobec nerymovali, disny-ovky jej kupovat nechcem, sa mi nepacia.

lenkavano
autor
6. bře 2011

@dai na Hello kitty jsem narazila na kinotipu kousek pustila a hned to vypla 😀 to je tak přesladký 😅

kalo
6. bře 2011

Holky, nenapadá vás nějaká hraná česká pohákda, kterou by pobralo 3 a půl leté dítě?? Já už mám těch animáků dost a tuhle jsem malé pustila Ať žijí duchové a doslova to hltala (hodně písniček, děti...). Myslela jsem třeba nějakou klasickou pohádku, kde je pincezna, drak atd. Mám v mlhavé paměti takové ty studiové pohádky z poč.80 let, kde kolikrát vystupovala i nějaká loutka (jako kočka nebo pták ohnivák..)...Názvy pohádek nevím....

beruska2x
6. bře 2011

@kalo nas ma rad s certy.. Takze poustime S certy nejsou zerty, Peklo s princeznou, ... pekna je Za humny je drak 😉

iris
6. bře 2011

@kalo náš Tomík miluje Princeznu ze mlejna 😉

detskerozpravky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
detskerozpravky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
detskerozpravky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iemzm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cestovatelkaandrea
15. bře 2011

@iemzm super link, dik. doteraz som drobcovi pustala z youtube rozpravky. strasne ma rad krtka a thomas & friends. no a pred spanim ma najradsej macka uska. toho uz vieme aj spievat spolu 😉

iemzm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz