Pohádky pro tříleté dětičky

lenkavano
2. bře 2011

Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat jaké jsou oblíbené pohádky vašich dětí,u nás stále frčí jen Doba ledová a Noody...chtělo by to nějaké jiné....zkoušeli jsme Žížaláky ale ti nezaujali.... 😒 Třeba nám dáte tipy na jiné hezké pohádky 🙂

nety
2. bře 2011

U nás vedou spíše filmy, takže děti dokola koukají na vše od Poledńákové a na vaření. Dříve to byla Prasátko Peppa, Pat a Mat a Hurvínek. No a na čtení Pipi dlouhá punčocha.

lenkavano
autor
2. bře 2011

@nety u nás z filmů vede S tebou mě baví svět a Roztomilý mazlíček ,ale mám tu klasické české pohádky,Rákosníčka atd. a leží to tu ladem.... 😉

lenkavano
autor
2. bře 2011

@pink_lady díky za tip 😉

beruska2x
2. bře 2011

Shrek, Mysak Stuart Little, Garfild, Nemo, Toy story, Kung fu panda, Vzhuru do oblak....

lenkavano
autor
2. bře 2011

@beruska2x ten odkaz je super 🙂

winona24
2. bře 2011

@lenkavano ICE AGE 3...dovidenia....videla ju už asi milión krát 😀 😀 😀 ...macko uško,lolek a bolek...krtko...madagaskar....pingu...JIM JAM všeobecne... 😉 😉

benjik
2. bře 2011

kinotip.cz sekce animované, ale Nel zatím pohádky nelákají,jí baví jen reklamy🙂

lenkavano
autor
2. bře 2011

@winona24 Dobu ledovou 3 už taky zná nazpamět 😀 běží u nás všechny tři díly 😝 😅

lenkavano
autor
2. bře 2011

jinak je hezká Lovecká sezona 3,alespon teda mě se celkem líbila 🙂

stvura
2. bře 2011

No moj maly zboznuje Pocoyo, Pockaj zajac, Noddy, Lilo a Stich, Megamind

monkula
2. bře 2011

@lenkavano hlavne leničke nerozprávaj rozprávku o červenej čiapočke, je to nepekná rozprávka plná násilia a zla 😉

lenkavano
autor
2. bře 2011

@monkula horory nevyprávím.... 😀

mirka414
2. bře 2011

o popoluske a moja ma najnovsie rada krasku a zviera aj ked horor ale konci krasne 😵 dvdcko je uplne uzasne.

kikimaruska
2. bře 2011

U nás vezme na milost pouze Mašinku Tomáše a Včelku Máju. Občas Šmouly a Hasiče Sama, Pošťáka Patta a Bořka stavitele...víc ho nebere... 😝 .Jinak co se týče čtení, to opravdu nevydrží ani sedět, natož poslouchat...zatím stále jen naučné knížky pro nejmenší a vyprávíme u toho(teda Kuba vypráví), poznáváme zvířata, co dělají atp...ale číst pohádku, to nehrozí. Mám pro něj plno krásných knížek, ale zatím aby seděl nebo ležel a poslouchal,ta doba ještě nenastala... 😝

lenkavano
autor
2. bře 2011

@mirka414 a to Kráska a netvor je kreslené? 🙂
@kikimaruska na šmouly koukáme každý den,na ty jsem uplně zapoměla a na Máju ráno taky,ale ta ji baví jak kdy,zrovna dneska bavila Mája spíš mě 😉

mirka414
2. bře 2011

@lenkavano ja som kupila kreslenu knizku a dvdcko je od Disney takze kvalitne krasna hudba.

monkula
2. bře 2011

u nás fičí Hannah Montana, a zack a Cody, neznášam to dievčenské vrieskanie 😝

klementina
2. bře 2011

my sme teraz kupili dvd-cko pinocchia v tescu, je to ovela krajsia verzia ako disney pinocchio, uvodna pesnicka je od karla svobodu, neviem, ci si na to pamatate z detstva. malej sa velmi paci, aj je to krasne urobene, dobry dej, aj animacia. problem mame len ten, ze sme zohnali len prvy diel, ostatne nemozme zohnat. ak by ste ich niektora nahodou mali, mozem vas poprosit napisat do IP-kupila by som ich. dakujem
inak som to hladala vsade mozne, a je teda dost bieda v nasich obchodoch co ponukaju dvd-ka, myslim aj internetove, sami disney a potom tie komercne sprostosti ako postar pat, vlacik tomas a pod.
inak ma napadlo pre 3rocnu by uz bol vhodny aj navrat kukyho - mne sa to velmi paci, aj malej ta postavicka, len jej to nechcem pustat, lebo je to dost smutne miestami, a vhodne asi aj pre starsie deti ako 3 😒

lenkavano
autor
2. bře 2011

@mirka414 po tom se podívám 😉

lenkabu
2. bře 2011

momentálně Šmoulové a Gumídci, vysoko je taky pořád Krtek,My z Kačerova, Lví Král, Madagaskar...dřív Víla Amálka,Broučci, Bolek a Lolek, Jája a Pája, Doba ledová, Prasátko Pepina, Včelka Mája......

mirka414
2. bře 2011

@lenkavano

https://www.youtube.com/watch?v=xsT5MLndJxk

milujem tu rozpravku je nadherna a poucna.

lenkavano
autor
2. bře 2011

@mirka414 doufám že ji někde seženu v češtině vypadá vážně hezky 😉

kikimaruska
2. bře 2011

Jinak Krtka taky měl rád, ale ted spíše pohádky, kde postavičky víc mluví. Dneska ráno pořád říkal, a kde je Vilík, kde je Vilík...když byl v tom díle schovaný a byla tam jen Mája. Pořád se ptá co to je...vypráví a volá na mě co dělají, když jsem vedle v kuchyni...Krteček moc nemluví, toho mám zase ráda já a Maxipsa Fíka 😀

mirka414
3. bře 2011

@lenkavano ja som to dvdcko hladala s Slovencine ale zial zatial nenasla 😢 ...

dadka212
3. bře 2011

@lenkavano kráska a zviera by malo ísť teraz niekedy na disney chanell po česky 🙂 keby ste náhodu nezohnali...

dadka212
3. bře 2011

@lenkavano u nás letí všeobecne minimax, syn už vela vecí hovorí po česky 🙂 syn má rád hlavne dinosaurov

https://www.youtube.com/watch?v=q9nFvJuPLC0

a potom požiarnik Sam, finley požiarne autíčko, ozzie boo, t-rex express a všeličo...
...dcérka tá miluje timmyho

https://www.youtube.com/watch?v=C_2ieb1VDy8
dadka212
3. bře 2011

aj na diesney chanell čo chodia mickeyho klubík, mistr manny, středodžungle, superagent oso a tak...

neumisa
3. bře 2011

v podstatě cokoliv kresleného, jasně vedou Gumídci a Bolek a Lolek. Bořek stavitel má utrum, už jsem alergická na úvodní znělku 🙄 .