Pomočování 4,5 letého syna. Máte zkušenost?

janka.ld
18. čer 2008

Ahojky ,mám 4,5letýho syna a počůrává se my v noci i přes den,nevím jestli je to normální nebo mám vyhledat doktora,zkoušela jsem to po dobrým i po zlým a nic nezabíralo,máte s tím někdo taky zkušenosti?poraďte díky,

svoma
18. čer 2008

Ahoj,osobní ne,ale můj nevlastní bratr to měl také,řešili to u dětské dr. a ta ho nakonec poslala k psycholožce,protože zjistili,že to není ze zdravotních důvodů a ta mu pomohla. 🙂 Byl u ní párkrát a bylo to vpohodě.Určila jim jasná pravidla a taky měl každé ráno namalovat sluníčko,když se nepočůral a déšť když jo,ale bylo toho víc,nevím o tom do detailu.

janka.ld
autor
18. čer 2008

Moc se my právě k doktorovi nechce,myslela jsem si,že to zvládnu,ale budu muset tam asi zajít s malým pro klid,abych věděla,že jsem pro to udělala všechno

svoma
18. čer 2008

Myslím,že bys měla,nevím,ale aby se to pak neodnaučoval složitěji,když bude starší.

janka.ld
autor
18. čer 2008

hledal ,jsem se na netu takový témata a psali tak do 5 roků,takže asi jsem se potřebovala něčeho chytnout a povzbudit,abych se odhodlala,díky,hned příští týden zajdu s ním k doktorovi, 🙂

svoma
18. čer 2008

nemáš zač a doufám,že to brzo budete mít vpořádku. 😉

janka.ld
autor
18. čer 2008

já taky doufám, hlavně zkrz prcka

a123456
10. črc 2008

našemu chlapečkovi budou za týden 4 roky, přez den je v pohodě 🙂 ale v noci se tak 2 x do týdne počurá, problém se nám zatím nepovedl vyřešit, myslíte, že bych s ním měla už jít k doktorovi ?

svoma
10. črc 2008

Ahoj A123456,nevím,ale já bych tam radši zašla,aby se náhodou něco nezanedbalo. 🙂

janka.ld
autor
10. črc 2008

já jsem začala chodit k doktorovi taky ze synem a docela se my ulevilo,že se začne něco řešit,doktorka říkala,že do 5 let je to ještě normální,ale od 5 let nahoru se to musí řešit,zatím nám upravuje denní pitný režim a pak se uvidí co budfe dál