Poprvé ve školce. Mám se těšit nebo být smutná?

akah
28. srp 2007

nevím jak začít jsem tady nová,ale má dcera jde poprvé do školky nevím jestli mám být z toho smutná,protože se těší,nebo být nadšená že chce mezi děti

sybimbo
23. pro 2007

Ahoj holky,nestíhám teď před vánocema moc na net,chtěla jsem vám všem popřát krásné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok 2008. 🙂
Užijte si je v klidu a ať se vrhnem do toho nového roku plní síly. 😉
Aponchie:rozhodně bych se ozvala,ale takové jednání jsem ještě nezažila,tak se držať se to dobře vyřeší. 🙂 😉

sybimbo
2. led 2008

ahoj maminy,tak doufám,že jste si užili vánoce a novej rok,jak se patří.my bohužel s čajem v posteli. 🙂 😀
tak doufám,že se zase někdo brzo ozvete.tak zatím páááááááááááá 😀

dermajetics
4. led 2008

Ahoj mamulky!!
Taky Vás všechno v novém roce zdravím, přeji vám a vašim rodinkám hodně zdraví, štěstí a rodinné pohody!

Jinak my taky přes vánoce v horečkách, ale teplotu zahnalo otvírání dárků, je to opravdu moc pěkné, jak malý trhal papír, ta radost se nedá popsat, ale však to holky znáte.
Jinak Ondra jde ve středu do školky naposledy, potom mi kurz končí, tak nevím, budu muset vymyslet nějakou aktivitku, ať se nenudí. Když jsme se přes svátky oblékali ven, tak už volal, že jde do školky.....bobek🙂
Musím zjistit, jestli tady ve městě něco máme, ale nějaký klub Broučci se tu myslím najde, uvidíme🙂

Opatrujte se, papa

sybimbo
6. led 2008

ahojky,no Tomášek půjde do školky až v dubnu,protože nám doktorka doporučila,aby zůstal doma,dokud mu nevytrhnou mandlu 🙂 ,no a pak v polovině Března,když už by mohl jít do školky,by měl na svět přijít bratříček 😵 ,tak ho zase nechci hned po třech měsících odsrtčit,aby neměl malej pocit,že přišlo miminko a on musí do školky i když se mu tam líbí.Tak si ho nechám těch 14dní doma,aby si zvyknul na brášku.no a pak se uvidí. 😎
Derm:jak se daří Tobě a miminku? a už připravuješ malého na sourozence? Tomášek se teď strašně těší,ale jak se bude chovat až se malej narodí,netuším. 😉 tak zatím

misicka455
6. led 2008

Ahojky 😀 tak jsem tě našla 😀

Chudák malej bude doma no to chce aby jste si připravyli pevný nervy co 😀

sybimbo
8. led 2008

ahoj Misicko,jojo,to bude síla,ale neboj já něco vymyslím a taky Tě za úkoluju,Copak bych to malýmu mohla odepřít,tetu miku? 🙂 😀 😵

misicka455
8. led 2008

No to doufám 😉

dermajetics
17. led 2008

Ahoj maminy🙂
Jak se všechny máte v novém roce?? No my minulý týden zkončili ve školce, já dodělala ten kurz, takže Ondrášek zkončil se mnou ve školce, moc mu to chybí. Ráno se oblíká a říká, že jde do školky. No a teď od neděle se trápíme se střevní chřipkou.....je to náročné, hlavně pro něho. Ale už je to o mnohem lepší, tak snad bude už lépe. Hrozila mu kapačka v nemocnic, tak to jsme dostali strach. Do toho manža odjel na služebku na 14dní, tak bojujeme sami☹
sybimbo - jinak malý je šikulka, vyhrne mi tričko, říká mami mimi, pak sivyhrne on tričko a opře se mi o bříško 🙂 Je to sranda🙂 Anebo se opře hlavičkou a poslouchá, co se děje, malá vždycky začne kopat, když se opře Ondrášek, takhle včera usnul. Já myslím, že příchod sourozence vnímá, ale jak ty, nevím, co bude, až bude mimi na světě🙂 Ale snad to zvládneme všichni 🙂

dermajetics
17. led 2008

A co jinak maminky, jak bojují ty vaše děti ve školce, v pořádku? Jste všichni zdraví??

sybimbo
19. led 2008

ahoj Derm,no malej teď do školky nechodí,ale zatím je teplo,tak chodíme hodně ven.Z nemocí jsme se vyhrabali,tak už je veselo.mě se to pomalu krátí,tak už chystáme věci na miminko a pomalu i věci do porodnice. Tomášek je moc velký šikulka a je tím úplně pohlcený,tak jestli mu to vydrží až se bráška narodí,tak to bude bezva. 😉
já jsem si už myslela,že tu mluvím samomluvou,že už sem nikdo nechodí 😀 ☹ 😵

dermajetics
19. led 2008

sybimbo - tak to je fajn,že jste v poho, já nakonec ulehla po Ondráškovi taky, takže mije nanic,sotva vstanu z postele. A díky tomu se z malého stává tv maniak.......
No jo vlastně, kolik ti chybí, 2,3týdny?? Jsem teď mimo obraz,nevím, kdy to čekáš,když to nemáš v pasu🙂

Potom doufám,že brzičko po porodu napíšeš, jak se vede, jak jste zvládli všechno s miminkem i s Tomem,jak přivítal sourozence🙂

Jdu zase ležet, jsem šíleně unavená, zatím papa

sybimbo
20. led 2008

Já nevím,jak se to do toho pasu dává,mám 5týdnů a pořád to šíleně letí.mám pocit,že nic nestíhám.jasan,že pak napíšu,já jsem sema zvědavá,jak to vše bude fungovat.Tak se hlavně uzdrav a doufám,že tu nebudu psáti sama. 😵

misicka455
22. led 2008

No c někdo trpí samomluvou a ty buděš trpět samopíšením 😀 😀 😝 😝
Jak se vede mamino 😉 Doufám, že na sebe daváš pozor a jen lenošíš a lenošíš 🙂

dermajetics
22. led 2008

sybimbo - nahoře na liště stránky máš uživatelka xxxxxx, nastavení xxxxxx, interní pošta xxxxxx a další. klikni si na nastavení a tam už si to vyplníš, je to s takovýma kolonkama, ale hlavně vždy si tu část, kterou změníš den ULOŽ PROFIL 😀 Ty to zvládneš mamino.
A neboj, samomluvou ani samopsaním trpět nebudeš, já tu vždycky zkouknu. Nebo kde tě ještě najdu na nějaké pravidelné diskuzi?? Když už toho Ondru ve školce nemám, tak tady už asi psáti nebudu ☹

akah
autor
23. led 2008

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla ale řešíme teď doma menší problémy s babičkou pak do toho ještě občas i s tchýni a aby toho nebylo málo tak i Lucinka si sem tam přidá,ve školce se jí stále líbí a už se i těším až bude chodit každý den nebo spíš ona se těší ale do května jsou už jenom tři měsíce takže to celkem uletí jinak se opatrujte a držte se s těmi učitelkami v té školce 🙂

dermajetics
24. led 2008

akah - starosti v rodině nezávidím, držím pěsti, ať vše vyřešíte bzy a s klidem. Jinak je fajn, že se Lucince ve školce líbí, to je potom radost s ní celý den. Tak se mějte hezky,papa

sybimbo
24. led 2008

Ahoj Derm,tak jsem si to konečně nastavila,tak dík za radu.já jsem většinou tady,nebo se objevuju na Brno a okolí a nebo srazy a akce.Tak doufám,že se někde slezem.

dermajetics
27. led 2008

sybimbo - ahojky, tak to jsem ráda, že si to zvládla 🙂 Teď ještě nějaké fotečky do albíčka 😀 😀 co ty na to?? 😀 Já taky doufám,že se slezem na nějaké diskuzi 🙂 Zatím papa všem

akah
autor
28. led 2008

ahoj holky tak s babičkou už to lepší nebude ta má 88let takže tam musíme jen na ní dávat pozo,ale sem tam nás poleká a spinká si klidně do dvou odpoledne,tchýně je zase dlouhodobý případ a pokud nebude chtít sama tak to nikdo nevyřeší ráda si vypije a to jí nemůžu nechat ani Lucinku na chvilinku pohlídat no a Lucinka tak to je malé dítě ta svým způsebem má na to nárok zlobit,ale nic se nemá přehanět a i jí to za nějaký čas přejde 🙂

sybimbo
4. únor 2008

Ahoj děvčata,chodíte sem někdo? Akah,to ti opravdu nezávidím,jen snad Ti popřát pevný nervy a obdivuju Tě,že to bereš,tak s nadhledem.A co lucinka a školka? 🙂

akah
autor
5. únor 2008

ahojky no nic jiného mi nezbývá než to brát s nadhledem protože kdybych to tak nebrala tak bych se asi ocitla na psychyně anebo bych si nemohla pořídit druhé dítě jinak Lucinka se těší za tím do školky ale první den by chtěla ať tak nejlépe v 10 jak chodí na procházku už bylo odpoledne po svačince přijde maminka ale to zase nechce jít domů takže se celkem těším na květen kdy tam bude každý den a nebude to takové rozházené jen 5 dní v měsíci ale aspoň i tak je mezi dětma 🙂

sybimbo
17. únor 2008

Ahojky,to je fakt,alei tak si myslím,že Ti patří obdiv. je úžasné,jak se těm děckám ve školce líbí.Já mám teď malýho doma,protože nesmí onemocnět,jde na trhání mandlí a už se mu doma nelíbí,chtěl by do školky,pořád povídá,že půjde za dětmi si hrát.Tak ať to Lucince vydrží,není nic lepšího,než když si tak pěkně zvyknou.pa 😵

akah
autor
17. únor 2008

někdy si ale myslím že spíš mě to dělá naschvál abych si myslela že jí jsem strčila do školky a teď jsem si za ní pořídila náhradu

sybimbo
19. únor 2008

nemyslím si,že by to dělala naschvál,já myslím,že by ji to snad ani nenapadlo.jen nesmíme být přecitlivělé,já mám taky strach,aby neměl pocit,že on bude chodit do školky a já budu mít doma brášku,ale snad to bude v pohodě,teda aspoň doufám. 🙂

sybimbo
4. bře 2008

Ahojky,je tu někdo,nebo už sem nechodíte?

akah
autor
4. bře 2008

ahojky já tady občas zajdu ale sama sobě psát mi nějak nejde jinak Lucinka už by zase chtěla chodit do školky i v sobotu a v neděli jinak se dívám tak ty už to máš za pár jen týden a už máš termín určitě se už těšíš

sybimbo
6. bře 2008

Ahoj Akah, to jsme na tom stejně,ale mě už dělá docela problém sedět i u počítače,těšíme se a moc. Tomášek je na tom stejně,byl skoro tři měsíce doma,protože nesměl nic chytit,šel na trhání mandle. teď už má po zákroku a máme minimálně týden být ještě doma,taky se nemůže dočkat až půjde do školky za dětima,a ještě je venku tak krásně,tak by i lítal po venku a musí být doma.Ale zdraví je nejdůležitější,tak to ještě pár dní bude muset vydržet.A co jinak ty,jak to všechno zvládáš? nějaká změna?

akah
autor
6. bře 2008

ahojky já to zvládám celkem dobře ale Lucinka by tak potřebovala být mezi dětma jenže ona zase může jen na těch 5dní v měsíci a k tomu měla před 14dny nějakou vyrozu tak je doma mám teď jí chci ještě nechat naočkovat na klíšťovku takže potřebuji aby byla úplně zdravá ať mi jí doktorka naočkuje ať nemusíme čekat zase další půl rok ať to stihnem do jara jinak se drž máš už to za pár já jdu 17.3. na kontrolu a pak už budu chodit pořád 🙂

sybimbo
7. bře 2008

čauky,zase na druhou stranu je fajn,že se Lucince ve školce líbí,aspoň budeš mít lehčí nástup v září.teď je stejně hezky,tak chodit na vycházky i když děti jsou děti, 🙂 Taky přemýšlím,že bych malýho nechala naočkovat,ale on měl teď tolik doktorů,že ani nevím,jestli to nenechám až na konec dubna. doufám,že by to nebylo pozdě. To,aby byla malá úplně zdravá,je taky umění,co s tím počasím,jednou teplo na svetr a z toho zase mrzne. já už jsem taky chytla rýmu a v podstatě ani nevím,kde jsem to chytla, 😵 tak se opatrujte a dávej vědít,co a jak. papa 😉

akah
autor
7. bře 2008

ahojky já bych jí chtěla dávat nastálo do školky už teď od května já mám 1.5.termín a tak by mi jí už vzaly teď a já bych si ale do prázdnin pro ní po obědě chodila a od září by tam i spinkala,s tím očkováním se podívej na net tam to bude do kdy by to očkování mělo být mi tady máme kousek les a nechaváme trávu na seno tak bych jí určitě naočkovat chtěla nechat ale musí být úplně zdravá jinak mám smůlu a strachovat se nechci že mi skončí ve špitále já tam strávila půl roku a tak bych to asi hodně těžce nesla