Příměstský tábor v Praze pro děti od 4 let

eyael
3. čer 2014

Ahoj,
ráda bych sdílela s ostatními maminkami nápady na osobně VYZKOUŠENÉ a PROVĚŘENÉ příměstské tábory v Praze a okolí.
Jde mi o tipy rodičů, kteří řeší stejnou situaci jako já - kam s dětmi o prázdninách a hlavně co s dětmi o prázdninách dělat když musíme s manželem do práce, prarodiče nejsou a dovolená nestačí.
Ideální jsou podle mě příměstské tábory, taková náhrada školky, která je ale o prázdninách zavřená. Cenově a náplní se tábory dost liší, tak pokud budete mít další tipy, prosím o přidání, léto se neúprosně blíží, ať ještě je vůbec z čeho vybírat 😉

Kamarádka má pozitivní zkušenost s tímto mateřským centrem http://www.mcbalonek.cz/aktuality/leto2014/Pred... , znáte je někdo?

Jinak na netu je příměstských táborů spousta, ale podle čeho si vybrat, můžete prosím napsat svou zkušenost?

lendam
28. črc 2014

Já mám dobrou zkušenost s příměstským táborem centra 4medvědi. Téma bylo Dinosauři a syn byl nadšený.

sarkabou
6. srp 2014

přidávám plakátek "našeho" tábora.. věnuji se tam dětem jako vedoucí, ale dcera je ve skupině menších dětí a bez jediného problému.. na děti je nás hodně, tak abychom ji mohli dopřát komfort rodinného prostředí 🙂

anatanka
26. kvě 2016

Tábor pěti vůní

18 – 22.7.
MC Balónek, Ke Kamýku 686/2
pro děti 5-10 let
8-17 hod
cena: 2250 Kč/týden
(v případě volné kapacity možno po dohodě i v jednotlivé dny)
kontaktní osoba:
Veronika Charawani - 734 748 297, vcharawani@post.cz

Tábor se všestraným zaměřením, kdy každý den bude mít jiný hlavní program.
Pondělí – sportovní den
Úterý – taneční den
Středa – turistický den (celodenní výlet)
Čtvrtek – kreativní den
Pátek – den se zvířátky

Zajištěn pitný režim, oběd + dvakrát svačinka , odměny
Připraveno spousta soutěží, her, tvoření, pátek závěrečná diskotéka a táborák s malováním na obličej. V den se zvířátky si děti budou moci přinést svoje zvířátko menších rozměrů, pokud mají (morče, králíček atd.)

Uzavření přihlášek 30.6.2016, nevratná záloha 1000 Kč. Sleva na sourozence 500 Kč/dítě.

michell_r
26. čer 2016

ahoj 🙂 já po vlastních zkušenostech mužu doporučit www.sport-kids.cz..super vedoucí, skvělá program a ve všem jsou ochotní a snaží se vyhovět 🙂

martinka8686
26. črc 2016

@michell_r ahojky, to vypadá skvele..mužu se zeptat jak staré máš děti? mám dva kluky a jsou celkem akčni takže by se jim to mohlp líbit...🙂

hedvigaq
16. črc 2018

Dostala jsem 3 poukazy na sigma-tabory (primestske, Praha, metro Budejovicka), ale letos je asi uz nevyuzijem. Jedna se o tydenny tabor, poukaz snizuje cenu na 500 Kc na tyden. Mate-li zajem napiste a poslu kod ve zprave.

mandarinka21
4. kvě 2023

Zrovna také hledám tábor. Líbí se mi tento v Loretu, neznáte je? Pořádají krásné kurzy.