ProJesle, soukromé jesle a školky. Máte zkušenosti?

benjik
26. čer 2011

Ahoj holky,máte ,prosím, některá s tímto zařízením zkušenost? nejspíš budu potřebovat pro dcerku od podzimu hlídání a tohle mi příjde fajn.Mají dobrý program a přijatelné ceny.

berenika39
26. čer 2011

ahoj, jestli ti jde o jesličky v Měšicích, pošlu ti IP. Bydlím o pár vesnic vedle. Mají ještě pobočku někde jinde, ale tam nevím. Byla jsem jen tady 😝 .

lucenek
26. čer 2011

já zvažovala jesle/soukr. hlídání
nakonec mám super chůvu kočenu studující pajdák dálkově se zam na logopedii
výhodou je že nemusím ztrácet čas a dítě někam vozit, je doma ve svém prostředí,kde to výborně zná když už ji hlídá někdo cizí a my dva jsme v práci
jako kolektiv je dobrá věc....ale tak nějak jsme mnohem klidnější když jedna má na starost jednu

benjik
autor
27. čer 2011

Holky moc dík! Já ještě nevím,jak se to vyvrbí. je možný,že s mužem pak práci sladíme,tak že s dcerkou bude pokaždé jeden z nás a hlídání nebude třeba.
@berenika39 dík za IP,odpověd jsem ti poslala
@lucenek No právě,že mě šlo hlavně o ten kolektiv,páč je Nel od mala zvyklá na děcka kolem sebe a i ty zájmový činnosti mi přišly fajn. O chůvě jsem také uvažovala,jen v dnešní době je to o hodně velkém štěstí narozit na super chůvu.

lucenek
27. čer 2011

@benjik jj já ti rozumím, ale kolektivu se ještě malá užije....držím pěsti

evaviki
10. srp 2011

@berenika39
@benjik
a neviete nahodou, ako je to s tou skolkou profamily? asi som slepa, ale nenasla som nikde cennik (iba projesle)

benjik
autor
10. srp 2011

@evaviki já bych řekla,že ty ceny jsou stejné,možná tam zkusit napsat,jestli pošlou mailem ceník přímo pro školku.
No u nás se to jinak vyřešilo,tak že čekáme mimčo,tudíž ani do práce nepůjdu,takže jesličky zatím padají.

berenika39
10. srp 2011

@evaviki taky nevím...

@benjik gratulaceeeeee

benjik
autor
10. srp 2011

@berenika39 díky

projesle
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
projesle
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evaviki
12. srp 2011

@projesle nechcete otvorit skolku niekde blizsie k nam? 😀 zisla by sa Praha 10, alebo aspobn Praha 2,Praha 3

projesle
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
projesle
28. pro 2012

@evaviki - No ono to není úplně jednoduché, pokud najdeme vhodné prostředí - dle norem prostor / dítě uvnitř i na zahradě, dostatečný a správný počet toalet, umyvadel, to vše větrané, sklady prádla, postýlek, šatnu, zahradu, úklidovou místnost, šatnu a wc pro personál, výdejnu stravy atd. tak jo 🙂

Od září jsme otevřeli v Praze 4, i tady to myslíme vážně , zřídili jsme kuchyni, zaměstnali paní kuchařky a máme i zde domácí stravu. (nejsme hlídací koutek a nenakupujeme jídlo z vedlejší restaurace i když víme, že provoz kuchyně bude zase ztrátový).

darija06
5. pro 2021

Mám zkušenost s jak soukromými jeslemi, tak i školkou a mé zkušenosti jsou vynikající !