Prosincové děti. Kdy je pro ně povinné předškolní vzdělávání?

maja7592
22. pro 2020

Ahoj, chtěla bych se zeptat neteř je narozena v prosinci 2016 teď oslavila 4 narozeniny kdy je pro ni povinné předškolní vzdělávání? Musí jít na zápis v roce 2021 nebo až další rok 2022. Děkuji za odpověď

veronikav31
8. led 2021

@priefi dcerce vadilo jen mléko na pití-nepije ho(pila Um klasické a vše bylo v pořádku, kravské mléko nedávám pít doma vůbec)-nastesti teď její ekzém udržujeme v klidu.ja to mám horší,taky jsem starší a hodně se mě ekzém zhoršuje

priefi
9. led 2021

@veronikav31 a byla jsi na testech ohledně potravinových alergenů? To by Ti mohlo hodně pomoci. Doporučuji gastroenterologii, oni jsou zaměření na potravinové alergeny.
Naše děti byly převážně kojené. Starší do 18m, mladší skoro do 22m. U obou jsem drželo dietu s ohledem na to, co nesměli. Nebylo to snadné. Následně starší dostal v 18 speciální UM bez bílkoviny kravského mléka (Neocate) a mladší rovněž v 18 dostal od Dr.specialní UM, ale tam ještě částečně nastepena bílkovina byla (Nutrilon alergy care sineo), ale to mu dělalo taky špatně, tak mu dr.predepsala to samé, co staršímu. Klasické um by nezvládli vůbec.

Chápu správně, že dcerka také má ekzém? Tak to rozhodně doporučuji GE ambulanci, aby se zjistilo, co vadí.

veronikav31
9. led 2021

@priefi ano, dcerka má taky ekzém,ale teď je to dobrý-nastesti.vzhledem k tomu,že já se s ekzémem potykam od narození a bude mi 40,tak jsem už vypozorovala co mi vadí+hormony

pospis
11. led 2021

Syn je září 2016, do školky chodí druhým rokem. Příští rok ještě předškolák nebude, stejně jako vaše neteř, až ten další rok. Do školy jdou za 2,5roku.