Prošvihla jsem zápis do školky. Mám je teď obcházet?

j.a.n.u.s.
26. dub 2009

Na pisku jsem se dovedela, ze na zapis jsem mela jit ted (male byly v dubnu dva roky)...vubec jsem si to magor nevypocitala....a nevim co delat?

Mam ted v pondeli obchazet skolky a ptat se jestli je jeste misto?

Si fakt pripadam jako absolutni ignorant....co kdyz bude vsude plno?

Poradte prosim! ☹

sarkabrezen
26. dub 2009

Janusko, já to řešila, ale dozvěděla jsem se, že některé školky mají zápisy dva, pro děti, které nastoupí až v následujícím roce i třeba na podzim... některé jen teď v dubnu... ale neva, zkus hned v pondělí obvolat ty nejbližší a uvidíš, co ti řeknou... určitě to nějak ještě půjde...

já se rozhodla, že dám malou až od příštího září, takže pro nás zápis až příští rok...

j.a.n.u.s.
autor
26. dub 2009

Šaruško....Adelka bude mit 3,5 roku pri nastupu...?
Aha to jsem nevedela, ze to jde....ja do toho systemu fakt nevidim. ☹

Dovedu si predstavit jak me prijmou, takovou nezodpovednou maminu, co si nedokaze vypocitat skolkovy vek! 😕

sarkabrezen
26. dub 2009

ano, bude mít 3,5 roku a ve školce tak stráví 3 roky, což je podle mně ideálka 🙂

akorát mi to nevychází s mateřskou, kterou mám jen do jejích 3 let, takže do dubna, že... ale říkala jsem si, že těch 5 měsíců nějak přežiju a ještě se užijem 🙂

j.a.n.u.s.
autor
26. dub 2009

Me babicka funguje, takze by to nemel byt problem, ne? Kdyby teda v nejzazsim pripade meli vsude plno....bo deti je ted jako smeti, hlavne ty z tech nasich silnych rocniku 😀

Diky Sarinko! 🙂

slunicko552
26. dub 2009

Ahoj nechcu vypadat jako neznalá,ale taky si to neumím vypočítat 😅 .Takže k zápisu musím jít,když malý bude mít dva roky?To už abych teda šla.

j.a.n.u.s.
autor
27. dub 2009

Tak, ted jsem jeste vetsi magor, páč jsem tam volala a....nemusim stresovat. Va skolce za barakem samozrejme plno, volala jsem jinde-taky plno. Az v jedne, kousek dal maji volne mista...ale musela bych si platit od zari do dubna.(tzv.drzet si misto)

Ale bylo mi sdeleno, ze v lednu to mam obejit znovu, ze se jeste nestalo, aby nekoho nevzali.
V Brne pry problem je, ale Karvina je v pohode...

Nic neni jiste, takze doufam....pribiraji cely skolni rok, takze i kdyby sla o mesic-ci dva pozdejc.....ona je zrala na kolektiv uz ted! 🙂

diky za info!

jeudi
27. dub 2009

ahojky a ty potrebujes zapis o rok drive??mi se zapisovali ted ve trech letech a cekame jestli nas vemou..a az pak budem obchazet co zbylo..vzdyt karvina neni tak velke mesto tak si myslim,ze by tam nemel byt problem..i kdyz navaly jsou vsude

j.a.n.u.s.
autor
27. dub 2009

my mame tri roky pristi duben a zapisy jsou jednou v roce(prave v dubnu)....takze jsme mely jit ted v dubnu...jen kvuli mista.V Karvine zustala jedna skolka co ma mista i po zapisu.Netvrdim, ze to v prubehu roku nemuze byt jinak(stehovani, atd)...

sarkabrezen
27. dub 2009

díky za info jani! moc mně to zajímalo, co ti baby 🙂 řeknou... platit si od září mi přijde brutální, to principiélně odmítám 🙂 já si právě taky říkám, že malá už za rok bude mooooc zralá, ale do září to ještě vydrží, i tak tam stráví 3 roky!

johanda
27. dub 2009

janus, tak to je drsné s tou platbou za držení místa. My zápis taky tak nějak prošvihli, ale po domluvě s ředitelkou jedné blízké mš by od listopadu mělo být něco volného; holka má v listopadu 3, snad ji vezmou. Platit nemusím nic. Do práce jdu od září, takže buď seženu jinou školku v místě bydliště nebo v okolí práce, nebo dám prďolu na 3 měsíce do nějaké škoky soukromé školné budu platit z rodičáku.

mayya
6. kvě 2009

všechny vás tu zdravím, my jsme byli taky na zápisu teď v dubnu, malá bude mít 3roky až v listopadu, ale taky budeme muset platit školné už od září kvůli tomu že nám tam budou držet místo, práci ještě nemám tak doufám že do toho listopadu v dnešní době něco seženu ☹