Psací stůl od 4 let, máte tip?

cacenka_d
11. únor 2016

Maminky, potřebuju radu. Původně jsem uvažovala nad rostoucím, ale mě prostě vadí, že nemají úložný prostor, navíc holky na rostoucích židličkách stejně kreslí u jídelního. Teď budem předělávat pokoj a ráda bych jim tam dala už stoly a to tak, že oboum i když mladší je 2 letá, ale když nechám jí ten malý 4 leté ten velký tak se budou stejně přestrkávat a druhá věc, za 2 roky ten samý taky nemusí vyrábět.
Mám celkem málo požadavků, bříza, úložný prostor a ne prťavý jako premie nemusí být za 5000 plus, když bude do 2000 budu šťastná, máte někdo nějaký typ? Předem děkuju.

yahooodka
31. bře 2016

Co třeba Ikea, série Micke? Dělají různé délky stolu, i barevná provedení, mají integrovaný šuplík nebo dvířka či police, dají se k tomu dokoupit i pojízdné šuplíčky na kolečkách, cena slušná, pro děti optimální. Mám doma pro dceru s rostoucí židlí taky... http://www.ikea.com/cz/cs/search/?query=micke

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
krystalka
2. dub 2016

Napadlo mě - jestli počítáte mít ty stoly vedle sebe, tak jsem u známých viděla super nápad - měli tam celkem tři zásuvkové kontejnery (nepojízdné) - jeden uprostřed a pak na každém konci jeden....a vždycky mezi těmi dvěma kontejnery měli přidělanou desku, každé z dětí to mělo v jiné výšce a podle potřeby se to dá prostě přidělat zase výš......to mi přišlo jako super nápad, je to v podstatě jako rostoucí stůl, ale jsou tam ty šuplíky a zároveň to můžou mít už od začátku stejné, i když je každé dítě jinak velké....oni to tam měli právě pro dvě dcerky....taky jsou od sebe dva roky 🙂

cacenka_d
autor
4. dub 2016

No nakonec jsme skoncili na tom velikem skolkovem stole a spokojenost vejdou se i s kamaradama 🙂