RD, jak dlouho můžu syna nechat ve školce?

blesk11
24. led 2018

Dobrý den. Potřebovala bych poradit. Můj syn má v květnu 3 roky a já nastoupím do práce. Je přihlášený do školky od března aby měl čas si zvyknout, než to bude na ostro. Akorát nevím na jak dlouho ho můžu nechat ve školce, když jsem ještě na rodičovské dovolené. Abych nepřišla o příspěvek. Děkuji Světlana

veroniquecz
24. led 2018

Od dvou let neomezeně 🙂

1lenuska1
24. led 2018

Rozsirena informace, ale nesmysl 🙂 Dite do skolky muze chodit, i kdyz je maminka na MD. Nektere skolky se snazi dohodnout s maminkami na MD, aby si deti braly po obede atd, ale vse je jen o domluve. Muzete si vesele na skolku zvykat, jak se vam to bude hodit.

veroniquecz
25. led 2018

@1lenuska1 jen opravím ze ne na Md, ale RD 🙂 A i ten kdo není na RD muže pobírat příspěvek a ditko od 2 let dávat do školky neomezeně.

ladyhacek
25. led 2018

Do 2 let je tam hlídaný počet hodin, od dvou let může dítě neomezeně

1lenuska1
25. led 2018

@veroniquecz Jj dekuju samozrejme RD 🙂 Jak tato terminologie neni pro me aktualni, tak se mi to porad plete 🙂

blesk11
autor
25. led 2018

Děkuji všem za utvrzení co jsem si myslela. Na sociálce mě totiž řekly že když mám příspěvek tak má dítě sedět doma. Ještě jednou děkuji všem.Světlana

zdenkaklok
25. led 2018

@blesk11 Sleduje se to jen do dvou let dítěte, od dvou let může chodit neomezeně 🙂. Když jsi na rodičáku, tak si můžeš i vydělat kolik chceš nebo jít zpět do práce dříve a o nic nepříjdeš 🙂