Školka Brno - Černá Pole. Máte zkušenost?

judith.von
12. led 2012

ahoj maminky, chtěl abych dát syna od září do školky a tak bych vas chtěla poporosit, jetslimáte někdo nějaké zkušenosti se školkou v Brně Černých Polích. Příp. jestli nějakou můžete doporučit. Díky.Jitka

dorinka88
12. led 2012

@judith.von ahoj, vlastní zkušenost nemam ale moje švagrová měla v černých polých syna už v jesličkách a minulý rok tam nastoupil i do mš, a je velice spokojenáJak s kreativitou , jídlem i přístupem k detem. Chodí myslím na Janouškovu ( no všechno je to tam v jedné ulici, jesle, mš i zš) . Jen ted říkala ze od letoška chtějí po každém bez rozdilu za jesle 6000,- ...tak říka ze je ráda ze uz se ji to netýka 🙂

mandelinka1
15. led 2012

Ahoj, taky bych ráda dala dcerku od září do školky v Černých Polích, zajímaly by mě zkušenosti s MŠ Jugoslávská, Černopolní.....a víte někdo, kdy budou zápisy?

lnmamca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konik28
21. srp 2014

Nemate nekdo nejake aktualni zkusenost s touto skolkou?

rudolflenka
5. lis 2016

@konik28 nejsem z řady rodičů, ale pracovala jsem tam před nástupem na MD 🙂 je tam více zařízení, já konkrétně na SNP...většina rodičů byla spokojená, co vím je tam teď docela mladý kolektiv i zkušenější paní učitelky. Jede se hodně na tradice, ekologii, hudba, ... Vždy záleží na preferenci rodiče a schopnost nalézt s učitelkami kompromisy ve výchově... Prostředí je moderní a čisté. MŠ spolupracuje se ZŠ Janouškova i Jeslemi...