Školka na Praze 6. Kterou doporučíte?

msevy
18. únor 2011

Ahojky, bydlím na Praze 6-Vokovice a hledám pro malýho školku. Nemáte náhodou někdo zkušenost se školkou Motýlek (Arabská ul.) nebo školka v Alžírské? Koncem března jsou zápisy a tyhle mám nejblíž. Nebo jestli máte zkušenost s jinou školkou v této části Prahy, uvítám vaše doporučení. Jenom malé info - v září, až by nastoupil (budou mu 3,5roku) budu čerstvě na MD s druhým. Je tu nějaká šance na přijetí?

terkytka
23. únor 2011

myslím, že šance na přijetí nulové, takže můžeš vybírání školky vesele odložit dál. A další rok dát víc přihlášek a školka si vás vybere sama vás, když už... Přeju hodně štěstí!

zlatouch
25. únor 2011

Koukni na http://www.zscvrch.cz/node/23 teď nemám čas to hledat, ale jsou tam kritéria přijímání dětí do MŠ, my, matky ma MD jsme na čestném posledním místě. Já mám teda dceru o něco mladší, 3 by jí byly až v listopadu, ale zkoušet to nebudu. Zato ale doufám, že příští rok už jí vezmou, chtěla bych do práce!
Jo a taky jsem tam našla, že musíš podepast, že podáváš přihlášku pouze na jednu MŠ na Praze 6, tak bacha na to!
Jinak zajímavá může být i nová školka ve Thákurově, ale trochu z ruky...Nicméně v Alžírské je úplně nová, tak min. prostředí bude pěkný 😉

ant
25. únor 2011

pokud jsi na MD tak máš nula šanci. do přihlášky se píší sourozenci a můžeš podat jen 1 přihlášku.
je to nepříjemné, ale na druhou stranu, mít odma mimi a školkové dítě, které nosí domů všechny dětské nemoci - nic moc. já mám synka 3,5 a v září bude 4 letý a také příliš přijetí stále nevěřím. držím ti palce 🙂)

niki2
1. bře 2011

Situace nejen na Praze 6 neni moc dobra, kazdopadne bych to byt tebou zkusila. Pro prihlasku i na zapis at jde tatinek, nemusis uvadet, ze jsi tehotna a dost casto staci, kdyz pracuje jeden rodic. Jen se obavam, ze opravdu ted je problem umistit i 4 lete deti 😒
Co snad zatim nemaji problem, je MS Smolikova na Dedine, ale to mas taky dost z ruky.

miniskolickakatibertik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
waldmannovav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fyzioter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
freetree
14. led 2016

na Praze 6 je otevřena nová školička Dětský Oříšek (www.dsorisek.cz). Jsou tam moc milé paní učitelky a berou děti už 1,5 roku. Není povinná každodenní docházka a platíte pouze to, co odchodíte. Mé dceři se tam moc líbí a já doporučuji 🙂

prcek21
19. led 2016

ahoj.. nás čeká zápis příští rok.. a jak to tak tady čtu :/ nejblíž máme motýlka a Fakultní mateřská škola se speciální péčí- tam berou i děti bez potřebné speciální péče,že ... takže vy to vidíte jako nulovou šanci dostat zde prcka do školky? :/ 21.8.2017 jí budou 3roky.

arlekinazy
17. únor 2016

Táta školka je naprosto užasna
http://www.zs-ns2.cz/ms

inuse111
21. únor 2016

Dcera chodila a syn ještě chodi do školky Fakultni školka se specialní péčí. Jsme tam velmi spokojeni. Ve třídě jsou dvě učitelky a jedna asistenka. Školka pořádá spoustu akcí(masopust, vynaseni moreny a jine). Ve třídách jsou děti různých věkových skupin.Jídlo výborné a k tomu velká a mala zahrada na běhání a hraní. Zkus dát přihlášku. Bud to vyjde nebo ne. Pro nás je školka super.

didusguj
4. kvě 2017

Ahoj. Minimum mist, je to zle, ale super clubik je crxstalgeneration.cz, maj hezky program a i reference.

didusguj
4. kvě 2017

Pardon preklep crystalgeneration.cz