Školka Piccole Pesti, Praha. Nepoznáte niekto?

evaviki
2. srp 2011

Nepoznate niekto? Chcela by som viac info, idealne od niekoho, komu tam chodi dieta.. dakujem

glumy
3. srp 2011

Ahoj, taky se přidávám, koukala jsem na stránky, italština by se mi líbila a cena myslím super🙂

slunecnice20
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evaviki
autor
10. srp 2011

@glumy tak asi nikto 🙂) Sebastian zacina chodit od zari do sukromnej skolky, ale tam su obykle deti akurat tak rok, kym ich nevezmu do statnej.. takze dlhsie tam nebude, pretoze by ostal medzi malickymi detmi, co nechcem.. hladam skolku (nejaku za rozumnu cenu a nie montessori), kde su aj starsie deti, kludne az predskolaci.. je dost zivy, takze si neviem predstavit, ako bude fungovat v statnej skolke medzi 25 detmi a jednou ucitelkou..

mamkamarketa
13. srp 2011

@evaviki ahoj,koukam,ze si z prahy,nevim odkud ale syn chodi do www.maternity-centrer.cz cenove,to drazsi je,ale nemenila bych. syn breci,ze nechce domu.myslela jsem,ze tam bude do pristiho srpna a od zari nastoupi do statni skolky,ale uz ted vim,ze ho do statni nedam. syn to tam miluje. na zahrade maji kozliky,detem ted stavi saunu ve skolce,maji keramicku dilnu,vari v bio kvalite,pestuji si s detmi na terase ovoce&zeleninu.... 😵

evaviki
autor
13. srp 2011

@mamkamarketa tak to mame fakt daleko, ale vyzera to super.. len skoda, ze cesta by mi trvala takmer hodinu v spicke.. ☹((

skolka_teticky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petaoo
Autor odpověď smazal
Zobraz