• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Školka, Praha 4. Máte zkušenost?

10. března 2011 
Ahoj, zápis je za dveřmi:slight_smile:. Nenajde se tu někdo, kdo má děti v MŠ Táborská nebo Kotorská - Plamínkové? Jdeme to zkusit, nebydlíme v Praze, ale mám to v místě, kde pracuji. Budu ráda za každou zkušenost. Dík a hezký den:slight_smile:
7. bře 2011 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
základná podmienka je trvalý pobyt rodičov na Prahe 4 , inak dieta nezoberú do školky
9. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika ve většině případů chtějí trvalý pobyt alespon jednoho rodiče na Praze 4 :slight_smile:
9. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lullka30
@hasky24
děkuji, už jsem oběšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Petr chodí do jeslí v Kotorské, tam to nevadilo. Řekli, že ani ta školka nebude problém, dneska nás u zápisu ani nepustili přes práh, trvalé bydliště je první kriterium.
Ale: mám vyhlídnuté ještě dvě školky, a tam je to jinak. kriterií je víc, nepřihlíží se na žádné z nich 100%. Takže do těch ho zkusím přihlásit, ptala jsem se, prý nevadí (v tomhle obvodě), pokud se dá přihláška do víc školek.
Tušila jsem, že to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 já právě také nemám trvalý pobyt v Praze takže příští rok budu řešit to co Vy
9. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hasky24 když si představím, co bych dělala, kdyby se mi nepodařilo školku najít, jdou na mě mrákoty. pro jistotu dáváme přihlášku i do školky, kde bydlíme, bude-li nouze nejvyšší, najmeme někoho, kdo bude prcka vyzvedávat a vodit domů, pro případ že bychom z práce z Prahy nestíhali dorazit nikdo včas. Ale přiznávám, že jsem to podcenila:slight_smile:)).
9. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 přesně a odkud jinak jste já Dobříš okres Příbram
9. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hasky24 my jsme Praha - východ, kousek od Brandýsa nad Labem. Pracujeme všichni (straší syn, manža i já) v Praze, takže logicky chci mít prcka u sebe...i třeba pro případ, že mu něco bude, bude třeba ho vyzvednout dřív a tak. Ted je to celkem fajn, ráno jedeme spolu, dám ho do jesliček, pracuji, odpoledne vyzvednu a jedeme spolu domů, cesta nám trvá cca 40 minut, pohoda. Přes Prahu a nedejbože mhd to bylo cestování často mnohem delší, nelituju, že jsme z Prahy vypadli. Ale ted jezdíme jen jednou týdně, uvidíme, jak to bude 5x....
9. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika to jo na Dobříš je to taky kousek 45 km tak by to taky šlo :slight_smile: a ta školka Plamínková mi něco říká určitě už jsem na ní taky koukala :slight_smile:
9. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hasky24 mají teď web v rekonstrukci, tak tam nic nenajdeš, nicméně je to zbytečné pátrat, když nebydlíš na Praze 4. Pokud chceš, dej si do googlu MŠ Kotorská, je to jeden areál.
9. bře 2011 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
9. bře 2011 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 díky moc já přemýšlím i o soukromé ale zase všechny peníze jim dát tedy nechci :angry: :cry:
10. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hasky24 tak to je samozřejmé, soukromé jsem našla 12 - 16 tisíc, to je pálka.
Uvidíme, nějak to dopadne.
10. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 právě to by byl jen ten nejzáložnější plán :slight_smile:
10. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hasky24 :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že ho nebudeme muset použít. dneska odpo zajdu do školek u nás ve městečku (opět hrozí, že berou jen děti z městečka, my jsme z blízké obce). Kdybych se večer nehlásila, klepla mě pepka. :grinning:
10. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 držim palce je to fakt děs co se dneska děje :frowning2:
10. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hasky24 ahoj, konečná:slight_smile:)). v naší vesnici školka není. ve dvou sousedních berou jen 8 - 10 dětí z místa. v brandýse mi ho nevezmou, protože není z brandýsa. obvolala a obešla jsem dneska 5 školek a nic!!!!!!!!!!!!!!!!!! všude mají převis přihlášek, takže děti odjinud prostě nemají šanci. jestli nám nevyjde ta jedna jediná školka v praze, kde neberou ohled na bydliště, tak opravdu nevím.
10. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 mazec.....já příští rok..to bude ještě horší..přeci nebudeme chodit do práce abychom platili jen školku :frowning2: :confounded: :fearful:
10. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hasky24 pro pobavení - když jsem volala do školek v okolí a dočkala se odmítnutí, opatrně jsem se jedné hodné paní ředitelky zeptala, co mám tedy dělat, když u nás školka není a jinde ho nechtějí, řekla mi: jděte za vaším starostou, to je jeho problém:slight_smile:))).
10. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 fakt jo no to je příšerný :frowning2:
10. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
máme fajn starostu, je to soused, jezdí s traktorem, v obci je nás celkem 220 trvale hlášených obyvatel, takže on tady faaakt školku stavět nebude:slight_smile:))))))
10. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek