Školka, Praha 7. Pomohl by sponzorský dar?

fufin2
29. bře 2010

Ahoj maminky z Prahy 7, Holešovic. Mam dceru, které budou v lednu 2011 tři roky, Chystáme se v dubnu k zápisu a vzhledem k tomu, že tušíme, že budeme mít problém s získánim místa, tak jsem se chtěla zeptat, zda některá máte zkušenosti například se sponzorským darem. Vím, že je to krajní možnost, ale....... ! Díky moc🙂

olina
9. únor 2011

Ahoj, tez se chystame v dubnu k zapisu a prave se rozhodujeme kterou skolku. Taky se trochu bojim natresku, v kazdem pripade loni pry umistili vsechny zadatele o skolku, psali to v Hobuletu. Sice se muze stat, ze se nakonec dostanes do jine skolky nez jsi zadala, ale misto nabidli vsem. Rozumim tomu tak, ze treba zadas o prijeti do skolky Nad Stolou, tak te nevemou, ale pak maji vsechny reditelky z MS z Prahy 7 nejaky "snem" a reknou si, ja mam plno, me nic, ja mam dve volny mista, tak mi nekho prehrajte.
Muzu se zeptat jakou do jake skolky byste chteli?

olina
9. únor 2011

Jejda, ted koukam, ze je to psano jiz loni 😅 ,tak vlastne uz asi nic 😉 . Nebo pro letosni predskolkacky 😉 .

kvetinkaivanka
27. bře 2011

@olina i když ještě na to nemáme věk,tak se taky chystáme k zápisu.Ale jenom pro informace,jaké šance jsou pro tříleté dětičky.Jo,taky jsem to četla v Hobuletu a budu ráda,když nás někam vemou.My chceme zkusit U uranie,tu máme nejblíž!!!!Školka U Průhonu pořád není v provozu ☹ Pro kterou školku jste se rozhodli vy,jestli se můžu zeptat???

olina
27. bře 2011

@kvetinkaivanka Vybrali jsme Kostelni, tu mame nejbliz a zda se dobra. Ted jeste aby nas vzali 😉 .

kvetinkaivanka
28. bře 2011

@olina budu držet palečky aby Vás vzali 😉

denisia
30. bře 2011

my ideme tiez vyskusat Kostelni ... bola som na den otvorenych dveri a vraj tento rok maju deti celkom sance ... tak snad ano ...

kvetinkaivanka
31. bře 2011

@denisia držím palečky!!!!

olina
14. črc 2011

@denisia Tak co? Vzali vas? Nas ano, tak jestli tam kluci budou chodit spolu 😉

denisia
10. srp 2011

Ahoj, no nas nevzali ... vraj pre nedostatok miesta ... akoze bolo zrejme vsetkych 43 deti uz v predskolskom veku. Poradovnik alebo vysledkovu listinu mi samozrejme riaditelka nechcela ukazat, lebo to nemala takto pripravene 😢 . Takze spokojna nie som, ale co uz narobim ...

olina
23. srp 2011

@denisia a kdy je Sebik narozenej? Pry letos vubec neprihlizeli k tomu jestli jses na materske s druhym nebo ne (a to by odpovidalo, protoze na tridni schuzce byla polovina maminek s pupkem nebo miminkem v autosedacce), pry letos vylozene podle veku.

olina
24. srp 2011

Ted koukam, ze je Sebik listopadovej, tak to nechapu, zrejme v tom vyberu koho jo a koho ne byly nejaky cary mary a my meli z prdele kliku.

denisia
28. srp 2011

no tak neviem, on je listopad 2007 .... tak to sa mi nezda ...

denisia
28. srp 2011

@olina no mne prislo divne, ze mi nechcela ukazat zoznam deti s poctom bodov, ze ti a ti su prijati .. kebyze tam vidim cierne na bielom, ze je fakt pod ciarou, lebo je tam x deti pred nim, v pohode ... ale ze mi to neukaze, lebo to nema??? ved nejako tie deti museli usporiadat, aby mohli tu ciaru urobit, nie?

olina
29. srp 2011

@denisia Hele, dkyby ti rekla, ze ti to neukaze kvuli ochrane osobnich udaju, tak bych to pochopila, ale takto to nechapu. Btw. hlasili jste se do vic skolek nebo jen do Kostelni? Protoze pry duplaky, triplaky a vice pry resi az nakonec kdyz neco zbyde.

denisia
29. srp 2011

no hlasili sme sa prave len do tej jednej ... najprv ma to strasne stvalo, ale nejako to uz neriesim ...

kvetinkaivanka
21. led 2012

ahoj maminky,
nevíte prosím některá kdy probíhají dny otevřených dveří ve školkách????