Školka Pro Family v Praze 9, znáte ji?

kvetinkaivanka
21. zář 2012

ahoj maminky,prosím neznáte některá tuhle školku???Jestli ano,prosím napište mi jak jste nebo nejste spokojené vy a Vaše dětičky ,děkuji!Na Proseku má dvě pobočky.

vicka75
3. říj 2013

Ahoj Ivanko, ano, mám osobní zkušenost s touto školkou, bohužel negativní. Docházku jsme ukončili jednak z důvodu přistupu paní učitelky k dětem , tak k přístupu vedení školky. Rozhodně nedoporučuji.

projesle
17. dub 2014

Pro uživatele vicka75 - Pokud máte negativní zkušenost, bylo by fajn napsat jakou konkrétně a s jakou pobočkou ? Na Proseku jsou 2 pobočky, 8 pedagogů .... ale vzhledem k tomu, že na celém MK máte pod profilem pouze tento jeden příspěvek.... asi to nebude tak úplně horké, že ? 🙂

Jó konkurence nelení .... nejlepší je se přijít podívat. Odchytit si jiné rodiče "naživo" venku a poptat se, proč sem, nebo jinam chodí. Tady je soukromá školka 23 let. To už je hezká řádka zákazníků, velká hromada dnes už dospělých dětí 🙂

khaka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llenka1
21. kvě 2021

@kvetinkaivanka obnovuji dotaz 🙂 Nekdo nejake zkusenosti s touto skolkou? Konkretne pobocka Ruzovka na Proseku? Diky 🙂

llenka1
21. kvě 2021

Nebo klidne jina soukroma skolka na Praze 9, kde jste byli spokojeni..

kvetinkaivanka
autor
21. kvě 2021

@llenka1 mluvila jsem v té době, kdy jsem tady psala dotaz s paní ředitelkou a neudělala na mě moc dobrý dojem. Syn chodil do úžasné soukromé školky, která je teď momentálně na Praze 4,Školka Pelíšek.

llenka1
21. kvě 2021

@kvetinkaivanka diky, ta vypada moc hezky 🙂 jen pro nas je pres celou Prahu :(

kvetinkaivanka
autor
23. kvě 2021

@llenka1 držím palečky při hledání školky 😉

llenka1
24. kvě 2021

@kvetinkaivanka dekuji 🙂 asi skusime Pro Family, vzdycky to jde zmenit, kdyby neco 🙂