Školka s výukou jiného jazyka než Aj. Dali by jste tam díte?

binki
28. pro 2008

Kdybyste měly možnost, daly byste svoje dítě do školky s výukou jiných jazyků než je Aj?
Díky za odpovědi.

emjee
28. pro 2008

ano - ja byvam na rakuskych hraniciach a tu v skolke ponukaju nemcinu, co je pre tunajsich ludi urcite vyuzitelnejsie ako AJ - okrem toho AJ sa moze naucit hocikde, pretoze to teraz leti od skolky az po vysku ... 🙂

junovka
28. pro 2008

binki, a preco nie??Ked mi Timeika chodila do skolky, tak som ju chcela dat na neminu, kedze aj ja som ako tak s neminou trocha kamaratka, ale mali len anglinu.Tak som ju dala na anglinu.Od 1. rocnika ju ma tiez, nepovinnu. A od 5 rocnika k angline jej pribudne dalsi jazyk, este nevieme aky, ale ja urcite budem apelovat na neminu 😎 😀 😉

vroni
30. pro 2008

Mam tu moznost a aj ju vyuzivam. Vobec ma nelaka moznost naucit moje dieta BSE (bad simple english) vratane sialeneho prizvuku alebo financne vykrvacat za skolku, kde su aj native speaker ucitelia (lebo anglictina je taaaaaaaaaaaaak strasne in.....🙄) Krpata chodi do francuzsko-nemeckej skolky (zijeme v Rakusku), v skole raz bude mat anglinu tak ci onak ...

slunicko552
30. pro 2008

Tak já bych řekla jakýkoliv jazyk dobrý 😉

binki
autor
30. pro 2008

tak šup sem s dalšími názory 😉

binki
autor
4. led 2009

ahoj, holky, chcete mi pomoci se školní prací? mám dotazník pro maminky/tatínky, týká se tématu školek a dětí.
pokud ano, písněte mi do IP emailovou adresu, kam ho můžu poslat. díky moc, binki