Školka v Letňanech, máte zkušenost?

petulak
19. únor 2013

Maminky poradte prosím jaké máte zkušenosti se školkou v Letňanech.Budem se tam stěhovat a malou tam potřebuju přihlásit,ale vůbec nevím co tam kde je.Nejlepší je reklama od někoho kdo tam je na stránkách budou každou školku vychvalovat.Děkuji 😀

monad
20. únor 2013

no ona je také otázka, jestli ti jí tam vezmou...se školkama jako nic-moc. a hlavně trvalý bydliště je zapotřebí...
jinak my jsme z čerňáku a taky narváno

petulak
autor
23. únor 2013

@monad no mala bude mít 5 let a to ji vzít musí od 4 uz berou prej přednostně nebo aspon tak mi to říkala ředitelka skoly kde ted bydlíme ale jsem ji tam nedala neb jsem doma tak mi to přišlo zbytecne.Ale ted uz do školky musí

monad
23. únor 2013

tak snad vám to vyjde 😉 😉

miniskolickakatibertik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malajane2
31. říj 2013

tak ahojik ja mam syna kteremu budou v lednu tri roky a byla jsem na zapisu v letnanech(bydlim tu od narozeni)ve vsech skolkach a vsude se mi vysmali kdyz jsem rekla,ze chci dat syna do skolky az od ledna kdy mu budou tri,rikali mi proc vubrec lezu k zapisu a vsude se chovali jako co tam vubec delam,jinak prvniho syna vzali az od ctyr,ale to byla materska stejna na ctyri roky ted musim v lednu do prace a nevim kam maleho dat,protoze opravdu nemam min.5000kc na jinou skolku kterych je v Letnanech take nekolik,mejte se hezky a hodne stesti myslim ze jsou tu skolky dobre