Školka v pražských Řepích. Doporučte

daisy1
1. pro 2008

muze nekdo nejakou doporucit? diky

iira
3. pro 2008

ahoj ja jsem na čepích bydlela leta, už tam teda nejsem , ale jak je tam škola ve Španielově ulici tak tam byla i školka a co jsem slyšela tak byla pry moc dobra.....zkus to?

daisy1
autor
4. pro 2008

ja jsem ze Spanielky 😉 tak uz jsem to byla zkouknout, ale tesne vedle je jeste jedna, taky prave nevypada spatne a na letosni rok prave deti, co prebyly v Bendove dali do Spanielky, tak si rikam, jestli neni lepsi ta Bendova... no mozna je to jedno... diky

kubaka
5. pro 2008

já jsem z řep z Galandovy - myslím, že budeme rádi, když naše děti vůbec někam dostaneme. ☹ už jsem se taky pídila a jsou pořadníky na přijetí a kritéria, které musí rodiče i dítě splnit. Takže si moc vybírat asi nebudeme moci, hlavně včas drobky přihlásit a naučit je tolik samostatnosti, aby měyl bod navíc. Obstarat se na WC, najíst se, oblíct se.
Je tu ještě pastelka a přes Makovského Socháňova -ale záleží na učitelkách hlavně. Jedna byla zlatá, další sarkastická mrcha 😖 Je to těžké...

daisy1
autor
6. pro 2008

tak ja byla vcera v te spanielce a pani reditelka kulila oci, proc jdu tak brzo... prej at dojdu za dva roky... jenze to mam teda bobky, pristehovali jsme se a nemam tu zadne pribuzne ani zname na pripadne pohlidani..

daisy1
autor
6. pro 2008

no a jinak mi rikala, ze na tento rik co bezi jim jest nejaky volny mista zbyly

daisy1
autor
4. zář 2010

tak obnovuju téma, váhám mezi Pastelkou ve Španielově a Bendovou, tak budu ráda za postřehy..