Školky na Praze 14, máte reference?

zuzul88
10. bře 2014

Prosim, mate nekdo reference skolek na Praze 14? Definitivne jsem se rozhodla zkusit nasi skolku vymenit za jinou. Mam dojem, ze kazda jina je lepsi nez ta nase. Ted se rozhoduji mezi MŠ Štolmířská, Šestajovicka a nebo Chvaleticka. Kdo mate nejake zkusenosti, pozitiva i negativa, sem s nimi. V nasi skolce mi vadi neaktivita, deti se vecne placati na zahrade, a o jidelnicku skoda mluvit. Vrchol byl podavani napoje "detska kola" k obedu. Opakovane. Diky moc za nazory

lucieakluci
26. bře 2014

@zuzul88 Ahoj Zuzul88, nemám pro tebe žádnou radu, spíš řeším stejnou situaci. Nepřecházíme, ale vybírám školku. Nejsme na 14 dlouho, takže tady školky moc neznám - rozhoduji se mezi Chvaletická, Štolmířská a Sluníčko. Už jsi něco zjistila? Díky. Lucka 🙂

zuzul88
autor
26. bře 2014

My jsme si vcera vyzvedly prihlasku v chvaleticke a stolmirske/sestajovicke. Po navsteve sestajovicke jsem se rozhodla, ze do chvaleticke ji neodevzdam, je mi asi jedno do ktere ze skolek stolmirska/sestajovicka nas pani reditelka zaradi. Nechame se prekvapit. Jak stare ditko budes hlasit?

zuzul88
autor
26. bře 2014

@lucieakluci chci podat jen jednu prihlasku, dcera bude pristi rok predskolak, takze ziska nejvetsi mozny pocet bodu, tak jim tam nechci delat jeste vetsi hokej, nez musim.

snehurka78
28. bře 2014

@lucieakluci Ahoj, mám dobré reference na Sluníčko, ale čerstvě 3 leté dítko by mi tam asi nevzali - loni prý brali 3 leté děti narozené do května.... Hanka

lucieakluci
29. bře 2014

Ahoj holky @snehurka78 @zuzul88, díky za odpověď. Maty měl 3 roky v prosinci, přihlášky jsme nakonec vyzvedli na Chvaletické a ve Sluníčku. Chvaletickou máme kousek, Sluníčko dál, ale mám z něj lepší pocit... Chtěla bych vědět, jaké zkušenosti nebo reference má někdo jiný, jestli to není jen první dojem 🙂
@snehurka78 Vy se budete hlásit kam? Budete zkoušet i to Sluníčko? Třeba to letos nebude tak hrozné. Loni na Chvaletické nebo Štolmířské prý brali děti narozené jen do září/října 2009. Tak uvidíme, jak letos...

snehurka78
29. bře 2014

@lucieakluci já jsem ze Sluníčka měla taky dobrý pocit, a měla jsem na něj 2 pozitivní reference. Ale máme to trochu dál, ale hlavně je tam asi trochu větší nával než v ostatních místních školkách a já to s těmi přihláškami nechci přehánět. Všude jinde na Černém Mostě loni prý brali ještě podzimní děti, ale myslím, že je to dost o náhodě, kam se zrovna rodiče nahrnou ... Já bych byla ráda kdyby Daníka vzali do Korálku, mám na něj taky dobré reference a my to máme po cestě na metro.
Ještě jsme vyzvedávali přihlášky na Vybíralové (v obou školkách), ale tam se mi zatím nepodařilo získat žádné reference a nevím jestli je budu podávat. Řeším dilema, jestli ho chci dát za každou cenu do Korálku a když to nevyjde letos tak myslím, že příští roky by ho vzali, nebo když to tam letos nevyjde a tak ho dát do Vybíralovy, kterou máme trochu stranou ....