Školky v Praze 3, máte zkušenosti?

petule12
16. led 2013

Ahoj maminky, najde se tady někdo se zkušenostmi ze školek na Praze3? Jak berou, názory na školku a tak.
Zajímala by mě např. Sudoměřská nebo Vozová. Případně Libická, ale i jiné.

petulak
19. únor 2013

@petule12 ahoj já chtěla malou přihlásit do Sudoměřské mluvila jsem i s ředitelkou je to sympatická paní a školka je moc hezká.Ale bohužel se stěhujem tak musíme jinam.Jinak do Sudoměřské mi chodí asi 3 sěti kamarádek takže na jejich doporučení jsem zvolila.

petule12
autor
19. únor 2013

@petulak - ahoj, díky moc za info :o) příští týden zápisy tak nějak do dopadne 😉

petulak
19. únor 2013

@petule12 tak at vám to dobře dopadne a hlavně at se dítku líbí

rebelie
2. dub 2014

@petule12 Kam jsi nakonec dítko dala? Jsi spokojená?
A kdokoliv jiný - máte nějaké hodnocení MŠ na Praze 3? Vozová, Vlková, Perunova?

petule12
autor
2. dub 2014

@rebelie tak dcerka se nakonec v půlce září dostala do Milíčova domu (někdo jim nenastoupil nebo odešel). Takže jsme měli štěstí. Tam jsme moc spokojení.
Kamarádka má dcerku v Libické a také spokojená.
Vozová se mi moc líbí, toho bych se určitě nebála, také jsme se tam hlásili.
Vlková dobrá, ale tam mi vadí, že prostě nemají svojí zahradu (jen malý dvorek a dopoledne chodí na hřiště do Rajské zahrady.
Držím palce ať vám zápis dobře dopadne 😉

terezapetrova
20. kvě 2014

@petule12 Mohu se zeptat .. My ted moc Usilujeme o Milicuv dům, Pha 3, ted uz bohužel na odvolani 😒 Vy jste v normalni tride nebo ve specialni? A to ze se uvolnilo místo jste si nejak zjistovali sami? Nebo mohu se zeptat jak to probehlo? Budu moc vdecna za odpověď 🙂 Tereza

petule12
autor
20. kvě 2014

@terezapetrova jsme v normální třídě.
V půlce září jsem se zkusila zeptat, zda se tam neuvolnilo místo. Občas se tak stane, že se třeba někdo odstěhuje nebo nakonec nenastoupí.
Nevím jak to tam funguje s odvoláním, protože prostě počet míst je daný, je to malá školka.

Kažedopádně pokud se pak nahlásíš na Praze 3 na úřadě co mají na starosti školky, tak když se někde uvolní místo, tak vám ho nabídnou. Také mi tak volali.

terezapetrova
20. kvě 2014

@petule12 no jo, ono v normalni je to asi trochu jednodusi tim ze tam urcite prijimaji vice deti. Ale samozrejme Vam preju, ze to vyslo. My bohužel potrebujem special skolku viz Mala trida Milicova domu takze, ze by nam pomoh urad je sance miziva. Slo mi o to jestli jste se sami pidili, takze diky za info ted uz to vim 🙂

petule12
autor
20. kvě 2014

@terezapetrova tak ty mikrotřídy nevím jaké tam mají podmínky přijetí, ale určitě zkus napsat, za zeptání nic nedáš a třeba to vyjde 😉

terezapetrova
20. kvě 2014

@petule12 ano, ano 🙂

bachovy_esence_poradna
30. dub 2016

já můžu vřele doporučit waldorfskou školku na Jarově... spokojenost na 150 %... mladší dcerka teď bude školku končit a myslím, že to celá rodina obrečíme...

bezvadný kolektiv, hodně pobytu na čerstvém vzduchu, klidný přístup k dětem... 🙂

kateees
5. dub 2022

MŠ Libická a Perunova a jesličky v Roháčově ulici

Krásný den, Znovu je čas zápisu do MS
má někdo aktuální zkušenosti se školkou v Libické a Perunově? Bydlíme poblíž. Ale bude synovi v září jenom 2 a 9
8 měsíců, tak nevím jestli máme šanci se dostat. Možná větší šanci máme do jesliček v Roháčově ulici ale jsem našla několik let stare komentáře na učitelku v Roháčově ulici, nevim jestli jsou aktuální, ale jsou to jediné státní jesličky na Praze 3, a na soukromé nemám min. 9000kc měsíčně.

Moc děkuji za zkušeností případné typy.

@petule12
@terezapetrova