Soukromá MŠ na Praze 3, máte zkušenost?

terezapetrova
24. kvě 2014

Dobry den,

mate někdo dobrou zkušenost se soukromou skolkou na Praze 3? Nejlepe na Jarove ale není nutne. Budu se muset po nejake pro syna poohlizet. Nemusíme nutne mit skolku s výukou cizího jazyka apod. Dekuji moc 🙂

terezapetrova
autor
25. kvě 2014

Nikdo nevi prosim? 🙂 🙂

vicky007
29. kvě 2014

Nemám osobní zkušenost se sokromou školkou, ale přímo teda na Jarově toho moc není. vím o dvou-
Jedna je tedy spíše hlídání: http://www.hlidani-praha.cz/maya
a druhé je klas. školka:http://www.abcacademy.cz/web/
Můžu se zeptat do jaké státní jste zkoušeli?

terezapetrova
autor
29. kvě 2014

Dekuju moc za odpověď, ano, o těchto vim, abc ještě projdu aspoň na webu, kontaktovalli jsme podle me takřka všechny statni na PHA 3, nakonec jsme byli na zapise V Perunovy ul a v Milicove dome, výsledky v Perunovy 4. pod carou, v Milicaku 7. pod carou, chjo 😒 Vy jste z jaky Prahy? 🙂

terezapetrova
autor
29. kvě 2014

Problém je, ze syn je opozdeny, skoro všude nas poslali do.. , ze nemame sanci ani na docházku třeba s asistentem ale zaroven by syn skolku moc potreboval aby se prave vic rozvijel..

vicky007
29. kvě 2014

@terezapetrova my bydlíme právě na Jarově. No nám u zápisu ani nevzali přihlášku, protože syn je až v prosinci, ale nakonec ho vzali v jeslích v Roháčově.

lu777
29. kvě 2014

@terezapetrova MŠ Paleček... měla jsem tam obě děti a velká spokojenost 🙂 😉
http://www.mspalecek.cz/

terezapetrova
autor
29. kvě 2014

Dekuju Vam moc zeny 🙂

lu777
29. kvě 2014

@terezapetrova a v čem je opožděný? má něco diagnostikovaného nebo to je jen odpozorováno? ono kluci bývají v sociálních věcech nebo motorice trošku pozadu.... 😉 já to vždy pokládala za předsudek, ale teď když mám holku, tak musím uznat, že to fakt fakt asi většinou je.... praktické věci jdou mimo ně mnohem víc.... přitom inteligentí můžou být hodně

terezapetrova
autor
29. kvě 2014

@lu777 Od malicka litame po doktorech od 2. mesice rehabilitujem, chodit zacal v 25ti mesicich, ma asi 40,50slov, sam se nenaji, je na plenách, psychika je pozadu, tak takhle nejak nastineni, ja verim, ze se z toho nejak dostanem ale lehky to uplne není 😒 jedina diagnoza je hypotonicky syndrom coz ale není nemoc a problémy mame uz od prenatalu.

terezapetrova
autor
29. kvě 2014

@vicky007 diky ano volali mi primo z MU, ze se to zridi a rovnou mi rekli, ze pro syna by to nebylo ono, z tech jmenovanych jeśte mozna ta Vlkovka byla trochu privetiva ale po osobní schůzce jsem nemela nejaky supr hezky dojem.

terezapetrova
autor
29. kvě 2014

Vicky007 a lu777 jste hodne, ze pisete, zrovna dnes to na me nejak padalo a ted mi tohle psani pomaha 🙂

petule12
29. kvě 2014

@terezapetrova také jsme chodili do Palečka a spokojenost 😉

lu777
29. kvě 2014

@terezapetrova tak to bude potřebovat více pozornosti ve školce určitě.... nevím nakolik je to schůdné.....

je fakt, že mu nejsou ani 3 roky, možná by bylo lepší pokud si to můžete dovolit spíš paní na hlídání, aby měl změnu a oddechla sis? někoho kdo má pedagog. vzdělání....

jinak my měli velké zlepšení po braní Bachových květových esencí a po cvičení léčebné eurytmie 😉

ale zpětně opravdu musím říct, že děti potřebují maminku déle než mi tehdy úplně docházelo.... a to i pokud jsou naprosto v pořádku.... celodenní docházka by asi nebyla úplně vhodná, spíš nějaké "otužování"... třeba 2 dopoledne týdně apod...

monizami
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezapetrova
autor
30. kvě 2014

@lu777 ja skolku hledam uz od lonskeho rijna, snazim se to delat opravdu peclive, zvazovat vse a urcite syn nemůže jit do normalni skolky a nazdar 🙂 když ne soukr musel by mit statni special /tam nas bohužel - Milicak - neprijali/ a rozhodne pocitam s tim, ze to bude třeba ze zacatku na 2 dopoledne tydne, dohro treba 4 hodiny /2 a 2/a uvidi se. Vse delam pro syna a do prace jit kvůli nemu nemuzu takze nepujde to vůbec bude se mnou dal doma /verim, ze prave ale skolka by na jeho problémy mohla pomoci/, pokud to po case pujde bude tam na dyl. Prijde mi dobry, ze část tydne bude s dětmi v MS a část tydne s mami 🙂 Jak uz jsem napsala vse se dela kvůli nemu. 3 mu budou v srpnu a prave si myslim, ze když ho nekam nenecham zavrit na každý cely den ale budu to delat opravdu velmi nenasilne, ze by to k necemu mohlo byt ale když to nepujde nepujde, pujde o rok později. Prosim Te na co konkretne Vam pomohly ty esence a eurytmie? Dekuji 🙂

lu777
31. kvě 2014

@terezapetrova
léčebná eurytmie byla dobrá na hrubou a jemnou motoriku a na zklidnění, lepší soustředění atp.

esence bral různé, např. na strach, sebevědomí, rozjasnění myšlení, lepší vnímání okolí apod..... já to míchám, takže jsem to upravovala podle aktuální situace....

lu777
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezapetrova
autor
31. kvě 2014

@lu777 dekuji 🙂

terezapetrova
autor
31. kvě 2014

@lu777 ja tam také koukala na jednu soukr, myslim, ze se jmenuje Dům u motylku nebo nejak tak na Pha 9, byvala jen pro zamestance Sazky, tam mam schůzku pristi tyden a hodnoceni ma skvele, tak uvidíme, hezky den 🙂

monizami
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monizami
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezapetrova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monizami
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezapetrova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
khaka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hege
6. kvě 2015

Nemáte maminky některá zkušenost se soukromou školkou a jeslemi tučňákov . cz na Vinohradech ve Slezské ulici?

kisa01
14. kvě 2015

Velmi dobrou zkušenost mám s Baby Oliver v Přemyslovské ulici na Vinohradech. Majitelka je úžasná, miluje děti. Děti berou již cca od 18 měsíců. Cenově to nepatři k nejdražším v Praze🙂