Soukromá školka Brno. Na kolik vyjde?

mystique
24. čer 2010

Ahojky, chtěla bych se zeptat jake máte zkušenosti se soukromýma školkama v Brně a na kolik Vás vyjdou. Od kolika roku školku navštěvujete ?
Nás se tento problém ještě uplně netýká , ale ráda bych měla dopředu nějaké info budu nastupovat do práce, když budou malé 2 roky.

daniellka
24. čer 2010

@mystique ahoj. se soukromou školkou zkušenosti nemám, ale vloni jsem měla zkušenost s jesličkama a i má kamarádka, která je v podobné situaci jako ty, dává chlapečka rok před školkou do jesliček a nemůže si to vynachválit. Neuvažovala jsi o jeslích? tedy pokud nějaké máš poblíž. Pro dvouleté dítě tam je určitě lepší péče než ve školičce.. 😉 Já kluky loni dávala do jesliček, je tam jedna učitelka myslím jen max. na 5 dětí, perfektní péče, stejně staré děti, moji kluci tam hrozně rádi chodili..

mystique
autor
24. čer 2010

Nad jesličkama jsem taky uvažovala to by nebyl problém, jen mě přišlo, že jsou pro menší děti a v těch školách, že už spíš mají program pro větší. Cenově to vyjde stejně dokonce bych řekla, že jesličky levneji.

daniellka
25. čer 2010

asi jde jen o to, jestli chceš aby tvoje dítě bylo se staršíma anebo se zhruba stejně starýma. Program tam je skoro stejnej, i v jeslích s učitelkama malovali nebo vyráběli nějaký blbůstky z papíru, chodili na zahradu ven. Jde jen spíš o to, že v těch jesličkách jsou zvyklí víc na děti,který se o sebe neumí ještě úplně postarat, není problém tam mít dítě s plinkou nebo jen s plinkou na spaní, oblečou je učitelky a tak podobně. Ve školce se dítě zas naučí víc samostatnosti s oblíkání, obouváním atd atd.

martina678
20. čer 2015

Zkus taky kouknut na školku Happy Panda. otevíra o měsíc a moc se mi líbí. Byla jsem navštívit den otevřených dveří a prostředí pro detičky moc hezké. Praktikují montessori, co se mi taky moc pozdává a také učí detičky angličtinu 🙂 Výkový a zábavný program mají hodné bohatý a dbají také o výživu dětí, co je pro mně duložité, vždyť je to celodenní strava mého ditete. Na ceny se zeptej prímo ve školce http://www.skolkahappypanda.cz/ ale v tomhle ohledu bych na svem ditěti rozhodně nešetřila.

veruska007
20. čer 2015

Nejvíce jsem spokojená s Miniškoličkou u Maryši v Židenicích. Do školiček chodily všechny děti v průměru 2x týdně od 1,5 roku (při MD i RD jsem vždy pracovala).