Soukromá školka, Ostrava. Máte zkušenost?

deedee1
21. dub 2011

Ahojky, nevzali mi malou do školky a navíc bych ji potřebovala dát do školky už od května a pak i během prázdnin. Tím pádem koukám už jen na soukromé školky. Zatím vybírám mezi Zdravou školkou a Pingu. Pingu máme blíž, ale Zdravá školka se mi líbí víc. Zdravá školka má provoz i prázdninách, u Pingu jsem na stránkách nic nenašla, ale asi budou mít taky otevřeno. Máte někdo zkušenost? Určitě si je obejdu, ale zajímají mě nějaké reference a tak. Díky :o)

andyalukasek2008
22. dub 2011

Po tom, co jsem načetla, bych asi volila Zdravou školku...
To máte blbé, že vás nevzali, hlásili jste se do více školek? Mohu se zeptat, ze které části Ovy jsi?

deedee1
autor
22. dub 2011

Jsme z Pustkovce, ale zkoušeli jsme to v Krásném poli a v Plesné. Mají tam malé školičky, to jsem pro malou chtěla. Z velkých školek v Porubě mám hrůzu. Lenička je hodně citlivá a chtěla jsem pro ni malý kolektiv a ne takové molochy (asi si to s sebou beru z dětství, ale tak mi to pořád nějak přijde 🙂 ). Půjdeme se tento týden do Zdravé školky podívat, uvidíme, když tak poreferuju. V květnu mají vypsaný zápis, tak se ještě můžeme rozhodnout.

deedee1
autor
26. dub 2011

Ahojky, tak jak jsem slíbila, referuju 🙂 Lenička jde do Zdravé školky, jsem úplně nadšená, je to přesně to, co jsem hledala. Malý počet děti, rozumné a zkušené učitelky a kvalitní program. Mají dobrý program i na prázdniny, takže jsem rozhodnutá. Díky za podporu.

andyalukasek2008
26. dub 2011

Tak to je príma. My jsme o ni také uvažovali, nakonec Lukyho vzali do školky hned u domu (jsme ze sedmáku), takže to bude snad ok.

lehna
9. kvě 2011

@deedee1 -ahojky, prosím tě, můžeš mi pisnout www stránky na tu zdravou školku?
moc díky

deedee1
autor
15. kvě 2011

@lehna Ahojky, je to www.zdravaskolka.cz

zuzu_elen_richard
22. led 2013

Soukromá u nás není finančně reálná. JInak to máme na prd. V roce 2011 jsem šla nahlásit dcerku, která by měla v říjnu 3 roky, nevzali nás jelikož brali ty starší! Loni ji šel manžel přihlásit, když by ji byli 4 roky - nevzali nás jelikož jsem porodila druhé dítě. Jsem zvědavá jak to bude letos, kdy by měla u nástupu téměř 5 let! Ikdyž já stále doma s druhým dítětem - ano nehoří mi to kvůli tomu , že bych musela do práce, ale hoří to kvůli ní, fňuká doma, že chce kamarády, nudí se a vyvádí šílené lumpárny a já se ji prostě naplno věnovat nemůžu. Je mi to líto kvůli ní.Volala jsem tam i v průběhu roku, ale bylo mi jasně vysvětleno, že ikdyby někdo odpadl, tak já nejsem nahoře v poadníku a budou vlat jiným potřebným maminám. A že miji letos vezmou, tak ynení jisté, jelikož půjde do školy v sedmi, takže povinnost mají až za rok... Pokud se tedy s nimi doma nezblázním...~o~ proto se snažím v okolí najít aspoň nějakou kamarádku přiměřeného věku, ale zatím se mi to nedaří, kamarádka radila ať si vezmu na hllídání stejnou holčičku, že se spolu holky zabaví a že to máme doma na to ideální, nevím možná jo, ale zas taková sranda to nebude myslím..