• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Soukromá školka Penzion pro děti ve Světicích u Říčan

30. dubna 2013 
Maminky máte prosím někdo zkušenosti s touto soukromou školkou? Chodí tam vaše děti a nebo chodily? Byly v této školce spokojené? Předem děkuji za všechny odpovědi :slight_smile:
16. dub 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj syn tam nechodil, takže úplně osobní zkušenost nemám, ale mám dvě kamarádky, které tam děti daly. Jedna je naprosto spokojená a malou tam dává, druhá tam malou nechala pár dní a víc nikdy. Tak nevím, co vyhovuje jednomu, nevyhovuje druhému. Ta co malou stáhla, si stěžovala na to, že její dcerce s ničím nepomohli, nevšímali si ji a když tam s ní jednou kamarádka dopoledne byla, prý se učitelky chovaly, jako by tam holky nebyly.
29. dub 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já tam mám dvě děti, chodí tam od září, syn měl 3 a čtvrt, když tam začal chodit, dcera necelé dva roky. Jsem naprosto spokojená. Dcera byla hodně nesamostatná a pomohli jí se vším (platila jsem tedy za ni o 2.000,- Kč - víc, ale přišlo mi to adekvátní), když brečela, pochovali ji. Obě děti tam jsou spokojené a těší se tam. školka má spoustu aktivit - jezdí tam divadýlko, maji keramiku, pořádají různé výlety - zítra např. jedou do zoo, do planetária, do solné jeskyně, teď jim tam dokonce chodí jednou týdně logopedka. Příští rok tam budou chodit zas.
29. dub 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se tam byla taky podívat a musím říct, že mě to moc zklamalo. Učitelky nemají pedagogické vzdělání a některé ani vlastní děti, takže zkušennost s dětmi skoro žádná....paní ředitelka je kapitola sama o sobě, měla jsem dojem, že mluvím s hostinskou a ne ředitelkou školky (asi nejsem od pravdy moc daleko původně to měl být penizion a asi moc nefungoval a je z něj školka), vůbec se mi nelíbilo její chování k nám, nechala nás jakou dobu stát v chodbě aniž by něco řekla a vyřizovala si svoje telefonáty. Navíc vůbec není možné zůstat třeba z počátku nějaký čas než si dítě zvykne s ním ve školce. Už i u dětských lékařů se říká, že tomu paní ředitelka moc nerozumí. Kamarádka tam byla odpoledne a děti se koukají na TV, za to nemusím platit........ Přijde mi, že je to něco ve stylu hlídacího koutku v nákupním centru. Já odtud odcházela s tím, že kluka asi raději nechám doma než tohle :confounded: . Rozhodně doporučuju se tam jít podívat a udělat si vlastní obrázek. Někomu to třeba vyhovovat bude, je to asi nejlevnější školka v okolí, Cena tedy asi odpovídá nabízeným službám.
30. dub 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek