Soukromá školka Penzion pro děti ve Světicích u Říčan

Maminky máte prosím někdo zkušenosti s touto soukromou školkou? Chodí tam vaše děti a nebo chodily? Byly v této školce spokojené? Předem děkuji za všechny odpovědi 🙂
majkali
29. dub 2013
Můj syn tam nechodil, takže úplně osobní zkušenost nemám, ale mám dvě kamarádky, které tam děti daly. Jedna je naprosto spokojená a malou tam dává, druhá tam malou nechala pár dní a víc nikdy. Tak nevím, co vyhovuje jednomu, nevyhovuje druhému. Ta co malou stáhla, si stěžovala na to, že její dcerce s ničím nepomohli, nevšímali si ji a když tam s ní jednou kamarádka dopoledne byla, prý se učitelky chovaly, jako by tam holky nebyly.
olik76
29. dub 2013
Ahoj, já tam mám dvě děti, chodí tam od září, syn měl 3 a čtvrt, když tam začal chodit, dcera necelé dva roky. Jsem naprosto spokojená. Dcera byla hodně nesamostatná a pomohli jí se vším (platila jsem tedy za ni o 2.000,- Kč - víc, ale přišlo mi to adekvátní), když brečela, pochovali ji. Obě děti tam jsou spokojené a těší se tam. školka má spoustu aktivit - jezdí tam divadýlko, maji keramiku, pořádají různé výlety - zítra např. jedou do zoo, do planetária, do solné jeskyně, teď jim tam dokonce chodí jednou týdně logopedka. Příští rok tam budou chodit zas.
hojda
30. dub 2013
Já se tam byla taky podívat a musím říct, že mě to moc zklamalo. Učitelky nemají pedagogické vzdělání a některé ani vlastní děti, takže zkušennost s dětmi skoro žádná....paní ředitelka je kapitola sama o sobě, měla jsem dojem, že mluvím s hostinskou a ne ředitelkou školky (asi nejsem od pravdy moc daleko původně to měl být penizion a asi moc nefungoval a je z něj školka), vůbec se mi nelíbilo její chování k nám, nechala nás jakou dobu stát v chodbě aniž by něco řekla a vyřizovala si svoje telefonáty. Navíc vůbec není možné zůstat třeba z počátku nějaký čas než si dítě zvykne s ním ve školce. Už i u dětských lékařů se říká, že tomu paní ředitelka moc nerozumí. Kamarádka tam byla odpoledne a děti se koukají na TV, za to nemusím platit........ Přijde mi, že je to něco ve stylu hlídacího koutku v nákupním centru. Já odtud odcházela s tím, že kluka asi raději nechám doma než tohle :-S . Rozhodně doporučuju se tam jít podívat a udělat si vlastní obrázek. Někomu to třeba vyhovovat bude, je to asi nejlevnější školka v okolí, Cena tedy asi odpovídá nabízeným službám.

Začni psát odpověď...

Odešli