Soukromá školka Penzion pro děti ve Světicích u Říčan

terkao
16. dub 2013

Maminky máte prosím někdo zkušenosti s touto soukromou školkou? Chodí tam vaše děti a nebo chodily? Byly v této školce spokojené? Předem děkuji za všechny odpovědi 🙂

majkali
29. dub 2013

Můj syn tam nechodil, takže úplně osobní zkušenost nemám, ale mám dvě kamarádky, které tam děti daly. Jedna je naprosto spokojená a malou tam dává, druhá tam malou nechala pár dní a víc nikdy. Tak nevím, co vyhovuje jednomu, nevyhovuje druhému. Ta co malou stáhla, si stěžovala na to, že její dcerce s ničím nepomohli, nevšímali si ji a když tam s ní jednou kamarádka dopoledne byla, prý se učitelky chovaly, jako by tam holky nebyly.

olik76
29. dub 2013

Ahoj, já tam mám dvě děti, chodí tam od září, syn měl 3 a čtvrt, když tam začal chodit, dcera necelé dva roky. Jsem naprosto spokojená. Dcera byla hodně nesamostatná a pomohli jí se vším (platila jsem tedy za ni o 2.000,- Kč - víc, ale přišlo mi to adekvátní), když brečela, pochovali ji. Obě děti tam jsou spokojené a těší se tam. školka má spoustu aktivit - jezdí tam divadýlko, maji keramiku, pořádají různé výlety - zítra např. jedou do zoo, do planetária, do solné jeskyně, teď jim tam dokonce chodí jednou týdně logopedka. Příští rok tam budou chodit zas.

hojda
Autor odpověď smazal
Zobraz